... Sx1 In Içini Açmak Ve Kapak Değişimi (resimli)...

Sponsorlu Bağlantılar

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
... Sx1 In Içini Açmak Ve Kapak Değişimi (resimli)...
açıklamalı ve resimli olarak SX1 kapak değişimi ve içini açmayı anlattım...birgün mutlaka işinze yarar

[/url]

MiCoX

Üye
emeğine sağLık. iLLaki birilerinin işinE yaRar.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bunlar orjinmi cmert

azun78

Üye
cmert emegine eline saglık. tamda ben böyle bişi yapmayı dusunuyordum kı sen bulmussun.

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(infazcı &#064; Mar 24 2006, 01&#58;25 AM) [post=303406]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bunlar orjinmi cmert [/b][/quote]

ne demek orjin mi bunu hazırlayana kadar neler çektim ben,zaten cafeden giryorum dediğin lafa bak sen herkesi kendin gibi sandın galiba

irun

irun

Üye
eline emeğine sağlık. ihtiyacı olan için süper bi kaynak.
ama orjinmi sorusuna niye patladın anlamadım.

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ejay &#064; Mar 24 2006, 01&#58;41 PM) [post=303524]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> eline emeğine sağlık. ihtiyacı olan için süper bi kaynak.
ama orjinmi sorusuna niye patladın anlamadım. [/b][/quote]

çalıntı mı yaptın gibisinden bişey anladım...

irun

irun

Üye
yok be yaff. bence kapakları, kullandığın techizatı falan soruyo - dur.

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ejay &#064; Mar 24 2006, 02&#58;03 PM) [post=303535]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> yok be yaff. bence kapakları, kullandığın techizatı falan soruyo - dur. [/b][/quote]

eğer o anlamda kullandıysa şimdiden özür

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
evet ben kapaklari dedim hemen kizma bilader yan sanayi kapaklar uymuyor ondan sordum bende cafeden giriyorum cmert OK

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(infazcı &#064; Mar 24 2006, 11&#58;30 PM) [post=303849]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> evet ben kapaklari dedim hemen kizma bilader yan sanayi kapaklar uymuyor ondan sordum bende cafeden giriyorum cmert OK [/b][/quote]

kardeş kusura bakma o zaman biraz celallendim yanlış anlaşılma olmuş

irun

irun

Üye
konunun tatl&#305;ya ba&#287;lanmas&#305;na sevindim
bir yanl&#305;&#351; anlama oldu&#287;unu sezmi&#351;tim, yan&#305;lmam&#305;&#351;&#305;m

azun78

Üye
ya arkadaslar ben yan sanayı kapak taktım bır hıc ısınamadım kapaklara. orjınalın boyası baya bı kazınmıstı. acaba hangı boyadan kullansakta boyasak

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(azun78 &#064; Mar 26 2006, 02&#58;16 PM) [post=304627]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> ya arkadaslar ben yan sanayı kapak taktım bır hıc ısınamadım kapaklara. orjınalın boyası baya bı kazınmıstı. acaba hangı boyadan kullansakta boyasak [/b][/quote]

boya işi pek ii olmaz ama dha önce böyle yapmıştım ben bi bak istersen

http://www.maxicep.com/forums/index.php?sh...=komple+kazıdım

perfectlover

Üye
Emeğine sağlık. Birilerinin değil herkesin işine yarar.

babuc

Üye
dostum ellerine sağlık ne zamandır planlıyordum kapak değiştirmeyi sağolasın

MerTXTreMe

Üye
yan taraflara CD kalemi ile simsiyah yapıpbigün bekledikmi

orjinal siyah telefon kenarı gibi oluor.
benimtelefonda yaptım
fakat bi salaklık dışında bunu denemeden önce bi bölümünü kazımıştım orası odun gibi mavi kaldı

radovex

Üye
koma!! telefonu açmışlar:) bosulma olaaayı falan olursa ne garanti ne bilmem ne işe yarar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
cmert linki yenilermisin pc hata veriyor kasayı sökeceğim ok yardım edersen sevinirim

FINITO26

Üye
bu kapak degisimi dosyası kaybolmuş silinmiş bana acil lazım arkadaşlar tekrar atabilir misiniz o dosyayı

Üst Alt