sx1 in hafıza problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esmer_kule

Üye
    Konu Sahibi
sx1 in hafıza problemi
arkadaşlar.. 256 mb lık mmc kartımda 110 mb, 4 mb lık telefon hafızasında 2.6 mb lık boşyer olduğu halde 3 mb lık bir pro ingilizce sözlük veya benzer programlar yüklemeye çalıştığımda ' yeterli hafıza yok verilerden bazılarını silin diye uyarı geliyor ekrana.. bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum... :vur:

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by esmer_kule@Aug 22 2005, 11:21 AM
arkadaşlar.. 256 mb lık mmc kartımda 110 mb, 4 mb lık telefon hafızasında 2.6 mb lık boşyer olduğu halde 3 mb lık bir pro ingilizce sözlük veya benzer programlar yüklemeye çalıştığımda ' yeterli hafıza yok verilerden bazılarını silin diye uyarı geliyor ekrana.. bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum... :vur:
[post=140770]Quoted post[/post]​
kaydecici\secenek\ayarlar gir oradaki kullanılan hafızayı hafıza kartı yap sorun giderilecek

esmer_kule

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by cllgr+Aug 22 2005, 11:43 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(cllgr &#064; Aug 22 2005, 11:43 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-esmer_kule@Aug 22 2005, 11:21 AM
arkadaşlar.. 256 mb lık mmc kartımda 110 mb, 4 mb lık telefon hafızasında 2.6 mb lık boşyer olduğu halde 3 mb lık bir pro ingilizce sözlük veya benzer programlar yüklemeye çalıştığımda &#39; yeterli hafıza yok verilerden bazılarını silin diye uyarı geliyor ekrana.. bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum... :vur:
[post=140770]Quoted post[/post]​
kaydecici&#092;secenek&#092;ayarlar gir oradaki kullanılan hafızayı hafıza kartı yap sorun giderilecek
[post=140774]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ya kardeş ben onu yaptım yine düzelmedi.. kaydedici sanırım sadece ses kayıtları ile ilgili sorun başka ne olabilir.. fikri olan varmı??

esmer_kule

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim cevabın için çok sağol ama ben ms drive yükledim sadece bir kere çalıştırdım daha sonra ms office programını yüklemeye çalıştım yine hafıza az mesajını veriyor sorun ne olabilir arkadaşlar lütfen yardım..

polimania

Üye
Sen galiba kurulum dosyalarını bluetooth ile gönderiyosun telefonuna...

Bu durumda kurulum dosyaları mesaj hafızasına kaydolur.
Mesaj hafızasına kaydolan 3 mb lik bir kurulum dosyasını ise çalıştırman mümkün değildir.

Sana tavsiyem kurulum dosyasını hafıza katına at oradan çalıştırıp kurmayı denersen sorunla karşılaşmayacaksın...

Saygılar...

esmer_kule

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by polimania@Aug 22 2005, 05:50 PM
Sen galiba kurulum dosyalarını bluetooth ile gönderiyosun telefonuna...

Bu durumda kurulum dosyaları mesaj hafızasına kaydolur.
Mesaj hafızasına kaydolan 3 mb lik bir kurulum dosyasını ise çalıştırman mümkün değildir.

Sana tavsiyem kurulum dosyasını hafıza katına at oradan çalıştırıp kurmayı denersen sorunla karşılaşmayacaksın...

Saygılar...
[post=141163]Quoted post[/post]​

yokya dostum normal olarak bilgisayarım&#092;sx1&#092;mmc kartın içerisine kuruyorum ama yine değişen birşey yok arkadaşlar bilen varsa lütfen yardım etsin..

berkant10

berkant10

Üye
arkadaslar bu sizin dediginiz olay farklı sx1 de soyle bi mekanizmaa var
sx1 tel hafızası internette falan 4 mb yazar ama 3.5 mb max tır o da format atıp hic bir program kurmayınca ve de soyle bisey var sx1 ne yazıkki oyle 3mb lik dosyalar kurulmuyo nedeni program 1.5 mb hafızada 500kb yer var kurmaz 1.5 mb dosya kuruyosan en az onun kadar bos yer lazım tel hafızasında ve en onemlisi mesajları mmc ye yonlendirsek dahi program kurulurken tel hafızasında bos yer arar mmc de degil

esmer_kule

Üye
    Konu Sahibi
dostum çok sağol şimdi tatmin edici bir cevap aldım.. peki benim gibi aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlarda varmı.?? daha da önemlisi bunun çözümü varmı??
varsa nedir?? mesela bu durumda ben 4 mb lık bir şeyi asla kuramayacak mıyım??
cevaplarınızı bekliyorum...

bjkliahmet

Üye
program yüklerken zaten o hafıza kartı veya telefon hafızasını mı tercih edersin diye iki seçenek çıkarıyor.... ;;) ;)

esmer_kule

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by bjkliahmet@Aug 24 2005, 02:31 PM
program yüklerken zaten o hafıza kartı veya telefon hafızasını mı tercih edersin diye iki seçenek çıkarıyor.... ;;)  ;)
[post=143004]Quoted post[/post]​

haklısın ama daha o aşamaya gelmeden dosya yöneticisinden üzerine tıkladığın anda hafıza yeterli değil diyor.... arkadaşlar benzer sorun yaşayanlar varmı.. varsa lütfen bana yazın
lütfen yardım ................................... :&#39;( :&#39;( :&#39;(

valmont2

Üye
Originally posted by esmer_kule+Aug 24 2005, 02:39 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(esmer_kule &#064; Aug 24 2005, 02:39 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-bjkliahmet@Aug 24 2005, 02:31 PM
program yüklerken zaten o hafıza kartı veya telefon hafızasını mı tercih edersin diye iki seçenek çıkarıyor.... ;;)  ;)
[post=143004]Quoted post[/post]​

haklısın ama daha o aşamaya gelmeden dosya yöneticisinden üzerine tıkladığın anda hafıza yeterli değil diyor....
lütfen yardım ................................... :&#39;( :&#39;( :&#39;(
[post=143019]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
sen şimdi telefona format at... boyut olarak buyuk programları once kur.. ayrıca telefon hafızanı daima bos bırak .. hersey hafıza kartında olsun.. sorunun hallolucaktır.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt