SX1 için Skin/Tema vb.dosyalar

remarke

Üye

iyi de hocam ben siemens sitesine baktım bulamadım sana zahmet bir linkini verir misin? şimdiden teşekürler . takayım garantiye ben tema istiyom yaww :help: :

remarke

Üye

iyi de hocam ben siemens sitesine baktım bulamadım sana zahmet bir linkini verir misin? şimdiden teşekürler . takayım garantiye ben tema istiyom yaww :help: :

arkadaşlar sx1in tema programı yokmu baana çok lasım özelden msj atarmısınız lütfen çok lasım bekliyorum

[selam arkadaşlar bence simens sxx1 şimdiye kadar cıkan en yıyı telefondu. ama yenı yenı ıyı ler cıkıyor .neyse guzel tema bulan bana yollarsa sevınırm allah razı olsun . murat_382@hotmail.com byess

selam arkadaşlar ben bu nuraninin fw 16 yı yükledim ama bi türlü tema çıkartamadım ekrana avkon avkonex menü folder ve eidpiclerin hepsini c sistem data ya kopyaladım ama yine de olmadı ne yapmam lazım benim sx1 in daha önceki svn 15 idi orjinali

puzzle

Üye
slm millet.... ben siemens sx1 in ikinci elini buldum 250 mılyon sizce nasıl bı telefon o para verilir mi.....????? : :help: :help: :help:

35plt35

Üye
Arkadaşlar ellerinize sağlık çok kıyak olmuş.

roce

Üye
Eline sağlık. Güzel bir skin...

haktan25

Üye
nereden yükleniyor programlar

dagor

Üye
bendede war bu