Sx1 E 6600 Joystick Taktım (resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

CannYFoX

Üye
abi cok güzel olmuş sorun varmı peki?

cepix

cepix

Üye
Helal olsun sana

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(CannYFoX &#064; Dec 13 2005, 09&#58;12 PM) [post=226808]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> abi cok güzel olmuş sorun varmı peki? [/b][/quote]

şu an hiçbir sorun yok.hakimiyet eskisine oranla çok çok iyi.sağlam tutturursan sorun çıkmaz...

Lion Heart

Lion Heart

Üye
walla helal olsun kardeş. Çok güzel olmuş&#33;&#33;&#33;

ozkanwap

Üye
bide fenerli olmasan

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ozkanwap &#064; Dec 22 2005, 09&#58;27 PM) [post=234108]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bide fenerli olmasan [/b][/quote]

fenerbahçeliyim hemi de GENÇFENERBAHÇELİYİM

CK1991

CK1991

Üye
tam bir dahisin herkes senin gibi yaratıcı olsaydı...eline sağlık

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(CK1991 &#064; Dec 23 2005, 10&#58;38 AM) [post=234531]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> tam bir dahisin herkes senin gibi yaratıcı olsaydı...eline sağlık [/b][/quote]

ne demek saolun beni şımartıyorsunuz.içimdeki modifiye tutkusunu dizginleyemiyorum.naapayım

RockFord Fosgate

Üye
walla helal olsun ya keske tus takımında sıyah olsa o zmn cok guzel durur&#33;&#33;&#33;

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 23 2005, 03&#58;17 PM) [post=234790]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> walla helal olsun ya keske tus takımında sıyah olsa o zmn cok guzel durur&#33;&#33;&#33; [/b][/quote]

ah bulsam ama yok işte hiçbiyerde yok.deli durur o zaman.

taz_crash

taz_crash

Üye
<div class='quotetop'>(cmert17 &#064; Dec 23 2005, 10&#58;15 AM) [post=234525]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ozkanwap &#064; Dec 22 2005, 09&#58;27 PM) [post=234108]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bide fenerli olmasan [/b][/quote]

fenerbahçeliyim hemi de GENÇFENERBAHÇELİYİM
[/b][/quote]

helal cmrt kim tutar seni

bu arada joistike alıstım eskisi gibi takılmıo

erci-e

Üye
Bunu kimse evinde uzman denetimi altında olmadan denemesin derim.

-----------------------------------

barabelli

barabelli

Üye
hıc aklıma gelmezdı helal olsun sana bravo

gokhan2413

Üye
cmrt birşey sorucam bende sx1 var joystik in alt tuşu takılıyo joystik kısmını (plastik kısmı değil alttaki elektronik kısmı) nerden bulabilirim serviste varmıdır bide 6600 ın joystik ini alsam elektronik kısmı sx1 e olurmu

cmrt birşey sorucam bende sx1 var joystik in alt tuşu takılıyo joystik kısmını (plastik kısmı değil alttaki elektronik kısmı) nerden bulabilirim serviste varmıdır bide 6600 ın joystik ini alsam elektronik kısmı sx1 e olurmu

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(gokhan2413 &#064; Dec 25 2005, 11&#58;33 AM) [post=236596]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> cmrt birşey sorucam bende sx1 var joystik in alt tuşu takılıyo joystik kısmını (plastik kısmı değil alttaki elektronik kısmı) nerden bulabilirim serviste varmıdır bide 6600 ın joystik ini alsam elektronik kısmı sx1 e olurmu

cmrt birşey sorucam bende sx1 var joystik in alt tuşu takılıyo joystik kısmını (plastik kısmı değil alttaki elektronik kısmı) nerden bulabilirim serviste varmıdır bide 6600 ın joystik ini alsam elektronik kısmı sx1 e olurmu [/b][/quote]

o kısım servislerde var ama bulman biraz zor olabilir.takılma sorunu bende de vardı.joystick i sert bir hareketle.yukarı doğru çek ama çokta sert çekme elinde kalıvermesin .bu şekilde idare edebilirsin.6600 ın elektronik kısmı sx1 e uymaz.bi görsen zaten hiç alakası yok.

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
bu iş için uzman olmaya gerek yok.biraz el becerisi birazda elektronik bilgisi yeterli.sonuçta ben de 7 aylık SX1 kullanıcısıyım

hilmiozyilmaz

Üye
photoshop u ii kullanıon bilader

bunkie

Üye
ya arkadaşlar nasıl sökecez bu sx1&#39;i. arkasında 4 tane vida var. vidaları söküyorum ama ön panel ayrılmıyor bir türlü. birisi yardım etsin bana lütfen...

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(hilmiozyilmaz &#064; Dec 27 2005, 04&#58;10 PM) [post=238587]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> photoshop u ii kullanıon bilader [/b][/quote]

gel bi ara sana da öğretiyim

cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(bunkie &#064; Dec 27 2005, 04&#58;29 PM) [post=238597]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> ya arkadaşlar nasıl sökecez bu sx1&#39;i. arkasında 4 tane vida var. vidaları söküyorum ama ön panel ayrılmıyor bir türlü. birisi yardım etsin bana lütfen... [/b][/quote]

vidaları söktüysen sağda # ve 6 solda *ve1 tuşlarının hizasında 4 tane klips var.onları da tırnağınla sıyırarak yavaşça ayıracaksın.bi de en üstte bi klips var.onu da ayırdıktan sonra ön kapak çıkar.gerisi kolay...