sx1 çok yavaşladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bunkie

Üye
    Konu Sahibi
sx1 çok yavaşladı
arkadaşlar benim sx1 çok yavaşladı. çok ağır işlem yapıyor. hard format atıyorum + hafıza kartını çıkarıyorum yine de yavaş çalışıyor. telde virüste yok. nedendir bu durum bir bilen varmı. veya ne yapabilirim tekrar eskisi gibi olması için?

jason

Üye
servise yolla garantiliyse tabiki dostum

darkwolf

darkwolf

Üye
emin degilim ama buyuk bi program yuklemeye calısıp basaramadıysan o programi ram e kaydediyor eger oyleyse sil Eger baska bi durum warsa onu bilemem en iyisi servise wer

cmert

cmert

Üye
aletin ram i fazla dolu ondandır.psiloc un sTools diye bi programı var.orda ram i sıkıştır diye bi seçenek var onu seç sx1 in hızlanır.ben öyle yapıyorum en azından

msw

msw

Üye
servise gerek yok...zaten format atıyorsun...ram dan olabilir....

son çare telefonu sat.....:DD

bunkie

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar orijinal fw15'i tekrar yükledim sorun düzeldi. telefon şimdi yine ilk günlerdeki gibi çalışıyor. sanırım sürekli program yükleyip kaldırmaktan zamanla program artıkları yavaşlatıyormuş diye düşündüm. ama hard format atınca bunların silinmesi gerekmezmiydi? Herneyse şu an telefonfıstık gibi çalışıyor. önerileriniz için teşekkür ederim...

tods

Üye
Originally posted by bunkie@Sep 15 2005, 01:21 PM
arkadaşlar orijinal fw15'i tekrar yükledim sorun düzeldi. telefon şimdi yine ilk günlerdeki gibi çalışıyor. sanırım sürekli program yükleyip kaldırmaktan zamanla program artıkları yavaşlatıyormuş diye düşündüm. ama hard format atınca bunların silinmesi gerekmezmiydi? Herneyse şu an telefonfıstık gibi çalışıyor. önerileriniz için teşekkür ederim...
[post=165781]Quoted post[/post]​
dostum bu orjinal fw 15 i nereden bulabilirim?

bunkie

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben orijinal derken official fw15'ten bahsediyordum. yanlış anlaşılma olmasın. Az önce upload bitti. Bu linkten çekebilirsin. Umarım işini görür.

tods

Üye
Originally posted by bunkie@Sep 16 2005, 10:42 AM
dostum ben orijinal derken official fw15'ten bahsediyordum. yanlış anlaşılma olmasın. Az önce upload bitti. Bu linkten çekebilirsin. Umarım işini görür.

[post=166582]Quoted post[/post]​
tamam dostu aynı şeyden bahsediyoruz :D

yukrıdada var ama onda açılırken o2 logosu çıkıyomuş. noolur noolmaz. bozulur falan. ben en iyisi offical yüklimde kendimi garantiye alim

bu arada teşekkürler.........

bunkie

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim dostum. bugün sana yarın bana. bu forum bu amaçla var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt