Swype 1.0.12936 [UnSigned] Updated 31/10/2010

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
Swype 1.0.12936 [UnSigned] Updated 31/10/2010
Daha once verildiyse kurura bakmayin aradim bulamadim.

Sozlukten ceviriyi direkt aktariyorum:

Symbian için Swype - Nokia tarafından getirildi
Swype A.Ş. ve Nokia Symbian için Swype Beta tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Swype herhangi bir ekranda giriş metin için daha hızlı ve kolay bir yol sağlar. ekran klavyesi üzerinde sürekli bir parmağınızı veya kalemi hareket ile, patentli teknolojisi daha hızlı ve kolay giriş kelimeler olanak tanır diğer veri giriş yöntemleri-dakikada 40 kelime de. Uygulama telefonları, tablet, oyun konsolları, büfeler, televizyon, sanal ekranlar ve daha fazlası gibi çeşitli cihazlara arasında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Youtube Videosu:

Swype Eğer S60 5th Edition cep telefonunun en iyi metin girişi keyfini yaşatmak için Nokia ile yakın çalıştı. Swype cihaz üzerinde her uygulama ile kesintisiz entegrasyon sağlamak için Symbian giriş yöntemini doğrudan bağlar.

kullanıcılara birçok farklı dilde Swype sağlayan dil desteği Swype öne çıkmaktadır. Symbian için Swype Beta Amerikan İngilizcesi, İspanyolca, Fransızca Kanada ve Brezilya Portekizcesi için destek içerir. Bu dört desteklenen dillerden birine yazı dilini ayarlamak sürece Swype klavye mevcut olmayacaktır. Geniş dil desteği bizim sürekli bir gelişim ve gelecekte desteklenecek fazla dilde bir parçasıdır.

Uyumluluk ve sistem gereksinimleri
Symbian Beta Swype aşağıdaki Nokia S60 5th Edition dokunmatik ekranlı telefonlar ile uyumludur:

Satio
Vivaz
Vivaz Pro

Temel özellikleri

* Standart QWERTY klavye düzenini öğrenmek için Swype kolaylaştırır
* Bir kalem veya parmak kullanın - Swype inanılmaz giriş yolu analizörü hızlı ve özensiz gitmek için izin veriyor. Sadece kelime üzerinden izlemek için makul bir çaba ve Swype dinlenme yapacak
bir kuşkunuz olmasın - * Çift Düzenleme dokunun? Çift diğer olası eşleşmelerin listesini ekrana getirmek için bir kelime üzerine dokunun.
* Otomatik Aralığı
* Otomatik harf
* Otomatik Yazım Düzeltme
* Otomatik Yardım - Siz veya sorun yaşıyorsanız olabilir belirli bir özellik yarar olabilir ve yararlı ipuçları ve talimatlar ile ister Swype algılar
Semboller, sayılar ve Düzenleme işlevlerine * anında erişim
* 65.000 kelimelik Öğrenme Sözlük - Chances yazdığınız kelimenin sözlük Swype zaten vardır. Değilse, sadece bir kez onu ileride kullanmak üzere hatırlar bir boşluk ve Swype ardından dışarı dokunun.

pankomputerek tarafından v.1.0.12369 repack

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yasin213, dehri91, docmd5tr ve 1 kişi daha

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

KELGER

KELGER

Üye
ah bide türkçe olsa n97 nin kendi klavyesinini devredışı bırakmayan tek klavye bu işte

BATTY

Üye
signed yaptık ama yemedi yinede olmuyor dostum sen nasıl yükledin

KELGER

KELGER

Üye
türkçe yapabilecek olan varmı

Şehriyar

Şehriyar

Üye
tesekkurler

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Türkçesini dört gözle bekliyoruz .

bluemai

bluemai

Üye
5800 a sertifikalandırdım, yükleme sonunda 'istenen uygulama erişimine izin verilmedi' şeklinde uyarı veriyor.. yükleyemedim

aserdar30

Üye
aynı hata bendede oldu bi çözümü yokmu bunun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt