Swipe Unlock sms gönderimini engelliyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Swipe Unlock sms gönderimini engelliyor ?
Arkadaşlar telefona swipe unlock yükledikten sonra çoğu msjı sonra göndermek için kaydedip öyle atıyor. 3dk sonra falan.
Programı kapattım şimdi sorun ortadan kalktı. Bu sorunu tek yaşayan ben miyim ?

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
valla hiç dikkat etmedim hemen demiyorum.

---------- Eklendi @ 19:56:52 ---------- Yazıldı @ 19:54:58 ----------

denedim ama bi sorun yok.normal gönderdi hemen.

Bomb City

Bomb City

Üye
Aynen bende de hemen gönderdi. Bir sorun yok.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
ben store den satın aldım bi sorun yok. Ama türkcesini arkadaşlar paylaşmışlar onu da denedim ve onda problemler var. Mesela dikey olarak kaydırarak tuşları açabiliyordum ama yatay olarak ayarlasamda dikey açıyordu tuşları. Eğer sende böyle yüklediysen sorun bundan kaynaklı olabilir. Snra store den tekrar indirdim düzeldi.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Tamamda ilk sms falan normal. 10 smsde 1 tane falan arzalı. Ben storeden indirmedimde. Türkçeside değil. Alex diye başlayanı yükledim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
2 gündür pro yüklü gerçekten öyle bi sorun var galiba çünkü cok nadir olurdu şimdi 5 msjdan bi tanesi gitmiyor bundan demekki biraz daha kullanıcam ona göre bakıcam

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
2 gündür pro yüklü gerçekten öyle bi sorun var galiba çünkü cok nadir olurdu şimdi 5 msjdan bi tanesi gitmiyor bundan demekki biraz daha kullanıcam ona göre bakıcam

Aynen öyle. Microsoft Apps yüklenincede aynı sorun ortaya çıkıyor. Düzenli smsleşen ve bu programı kullanan birisi yazsa baksak?

catdog136

catdog136

Üye
Evet sms sorunu var.. Popda versiyonunu kullanıyorum bende.. Tuş kilidi çok güzel, sinir ediyor sms konusunda ama katlanıyorum artık..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben düzenli mesajlaşıyorum bu sıkıntı var ama bu prodan olcagı aklıma gelmedi simdi sen öyle diyince acaba dedim bakalım başkasında aynı sorun varmı varsa silecem zaten pek hosuma gitmedi msj geldiginde ekranda okunması kötü oluyor

TheMadness

TheMadness

Üye
Bende ara sıra kilidi açmıyordu deli oldum sildim :alsana:

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Evet sms sorunu var.. Popda versiyonunu kullanıyorum bende.. Tuş kilidi çok güzel, sinir ediyor sms konusunda ama katlanıyorum artık..

ben düzenli mesajlaşıyorum bu sıkıntı var ama bu prodan olcagı aklıma gelmedi simdi sen öyle diyince acaba dedim bakalım başkasında aynı sorun varmı varsa silecem zaten pek hosuma gitmedi msj geldiginde ekranda okunması kötü oluyor

Bende ara sıra kilidi açmıyordu deli oldum sildim :alsana:

Sms sorunu var o zman anlaşılan. Düzeltmelerini bekleyeceğiz :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
güncellemeleri gelir inş

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah.

SilentOne

SilentOne

Üye
bu programı kurduktran sonra tüm rehberdeki numaraların isimleri gitti silince geri geldi

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
bu programı kurduktran sonra tüm rehberdeki numaraların isimleri gitti silince geri geldi

Öyle birşey olmadı bnde :)
Ama şu msj işine çözüm bulmaları gerek. Uygulama güzel gerçekten.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
bende de ayni sorun var. bazilari sonra gonderiliyor

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
arkadaşlar bende hiç çalışmıyor Neden acaba. Programı yükledim ve Kurdum ama yine bellenin orjinal tuş kilidi var

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bende de aynı sorun var demek ondan kaynaklanıyormuş... Her gün 3-5 tane pro yüklüyom hangisinden kaynaklandığını çözememiştim... Öğrendiğim iyi oldu kaldırıyorum...

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Kapattım ben. Yeni sürüm çıkmasını beklicez artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...