Swiftly switch - Pro v2.3.0

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Swiftly switch, Android cihazlar için yayınlanan tek elinizi kullanarak uygulama içerisinden farklı bir uygulamaya geçişinizi sağlayan uygulamadır.

Yenilikler:
– Add option to place trigger zone under keyboard (enable as default, you can disable this in More Setting)
– Fix missing icons icon pack and some minor bugs

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt