SwiftKey Keyboard + Emoji v6.0.0.161 Final (All Versions)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
SwiftKey Keyboard + Emoji v6.0.0.161 Final (All Versions)
SwiftKey Keyboard en iyi sonraki kelime tahmini, daha akıllı otomatik düzeltme, 800'den fazla emoji ve çok daha fazlasını sunan Android için ücretsiz bir klavye uygulamasıdır! SwiftKey Android üzerinde size akıllı ve hızlı yazma olanağı sağlayan ücretsiz bir alternatif klavyedir. Hızlı SMS, sohbet, metin ve e-posta için Android'deki en iyi klavyedir ve tüm uygulamalarınızda varsayılan hale gelmeye başlamıştır. 30 renkli tema, her türlü ekran boyutu ve cihaz için klavye düzenleri dahil olmak üzere pek çok özelleştirme özelliğine sahip olup 60'tan fazla dili destekler.

Yenilikler:
- Çift Sözcük Tahmini: Sonraki iki sözcük bir defada tahmin edilir
- Baştan tasarlanan daha hızlı emoji paneli
- Ayarlar menüsü tamamen yenilendi
- Malzeme tasarımından esin alan yeni Carbon Light teması
- 5 yeni dil: Yoruba dili, Igbo dili, Zulu dili, Zosa dili, Bretonca
Düzeltmeler
- Samsung telefonlarda silmek için kaydırma tutarlı hale getirildi
- Chrome'da veya web görünümü kullanan uygulamalarda artık hareketli imleç/metin yineleme sorunu yok

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: vedatvedat

kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Paylaşım için teşekkürler swiftkeyi bir süredir kullanıyorum Lg klavyenin tahmini çok kötü olduğu için kullanmaya başladım ve gerçekten swiftkeyin hakkını vermek lazım son güncelleme ile dahada göze hoş gelmeye başladı.
Benim sormak istediğim klavyede harfler üzerindeki sembolleri nasıl kaldırabiliriz? Root gerekli midir rootsuz basit bir işlemi varmı? veya root olsa bile mümkünatı yokmu? Samsung kullanırken system klasöründe bulunan dosyalardan birşeyler yaparak sembolleri harfler üzerinden kaldırabiliyorduk ama durum Lg de nasıl olur acaba?

Yiğit Türkmen

Yiğit Türkmen

Üye
SwiftKeyin harflerin üstünde sembol olmadığı bir çok teması var orjinal olanında varmıdır bilmiyorum ama patchlanmış apkların çoğunda var deneyebilirsiniz

serdar_gs

serdar_gs

Üye
SwiftKeyin harflerin üstünde sembol olmadığı bir çok teması var orjinal olanında varmıdır bilmiyorum ama patchlanmış apkların çoğunda var deneyebilirsiniz
Denediğim temaların hepsinde sembol var tema ile alakası yok galiba. Cevap için teşekkürler.

Sarangni

Sarangni

Üye
Denediğim temaların hepsinde sembol var tema ile alakası yok galiba. Cevap için teşekkürler.

Uzun süredir kullandığım ve harika bir uygulama. Kullanıcı için bir çok istatistikte tutuyor. Ayrıca Google üzerine yedekleme yapıyor böyle eklenilen kelimeler başka cihaz alsanız kalıcı bir şekilde yedekleniyor. Ben zamanında para verip almıştım şimdi uygulama beleş. Para verip alanlara da tema paketleri verdiler bir nevi rüşvet babında.

Sizin sorunuza gelince. Spotlight Blue-Spotlight Green-Spotlight Orange gibi temalar da harfler üzerinde hiç bir simge görünmüyor. Yalnız bu temalar ücretli olabilir. Ben ücretli versiyonu aldığım için uygulama ücretsiz olunca ücretli alan kullanıcılara tema paketi hediye etmişlerdi.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
@Sarangni bi bakacam o temalara hakkaten uygulama güzel yedekleme ve yazım kolaylığı son güncelleme ile gelen çift kelime tahmini carbon light tema istatistikler vazgeçilmez haline geliyor yavaş yavaş :)

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
akifd

akifd

Üye
Tema sayısı çok az geldi bana eklenirmi yada full paketli olanı varmı acaba