Survivor'da bu haftanın yorumunu alalım ? (01.05.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

Adadan Kim Gitmesin ?

• Asena

Kullanılan: 1 50.0%
  • Ceyda

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
Survivor'da bu haftanın yorumunu alalım ? (01.05.2011)

Arkadaşlar ben her haftanın yorumunu özetlemekten ziyade önemli olan haftaları seçip yazımı yazıyorum. Öncelikle adaların birleşmesi güzel oldu yediler içtiler neyse oyunlara geçildi. Oyun hafıza oyunuydu bu oyunda Tefik'e bişey diyemiyorum adam hakkıyla kazandı çünkü.

Neyse adada bunlar yeni baraka inşaa ettiler. Tefik barakaları yaparken Asena'ya hiçbirşey demedi her dediğini yaptı ama konseyde içini döktü resmen.:off: Asena'da tabii aşağı kalmadı cevabı verdi. :off:Bunlar aralarında nasıl anlaştılarsa sanırım Derya'ya oylarını kullanacaklardı. :allalla:(Derya'nın da durumdan haberi var) Ama Tefik'in sanırım Taçmin'i koruyabileceğini düşünmediler. :hmmmTaçmin korumaya alındı.(h) Ünlüler oylarını Taner'e verdiler. (Özge'ye bildiremediler bu durumu ve Nihat sattı.) Neyse kısa öz elemeye Asena ve Ceyda kaldı.:ah
Benim düşüncem Ceyda zaten bi işe yaradığı yok adadan gitsin Asena kalırsa adanın havasının daha fazla ısınacağını düşünüyorum.

--------------Asena------------------------------------Ceyda--------------------

SİZİNDE DESTEK ÇIKMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKEN:
ASENA YADA CEYDA YAZ VE 2950 GÖNDER.
:oke: (Gönderdiğiniz tüm SMS ücretleri engelli vatandaşlarımıza yardım olarak gidiyor.)

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bence asena gitsin gidecem diye yusuf çekti karşısına nihatı yada taneri çıkaramadı ceydayı çıkarması bence kendine güvenememesinden kaynaklı

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
bence asena gitsin gidecem diye yusuf çekti karşısına nihatı yada taneri çıkaramadı ceydayı çıkarması bence kendine güvenememesinden kaynaklı
Asena'nın yerinde olsan rakip kimi seçerdin mantıklı düşün :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...