Suriyeli Baba'nın AğLatan Konuşması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Suriyeli Baba'nın AğLatan Konuşması
Videodan çok etkilendim sizlerle paylaşmak istedim.

Allah' yar ve yardımcımız olsun. :(

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve mehsevim

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:züü:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
iste boyle bir dunyada yasiyoruz

messevim

messevim

Üye
Videodan çok etkilendim sizlerle paylaşmak istedim.

Allah' yar ve yardımcımız olsun. :(

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yaşasın zalimler için cehennem...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
lideriniz halkını katletmiyor şu an tamamiyle bir kurtuluş savaşı veriyor ırak , libya , mısır gibi olmayasınız diye

messevim

messevim

Üye
lideriniz halkını katletmiyor şu an tamamiyle bir kurtuluş savaşı veriyor ırak , libya , mısır gibi olmayasınız diye
Katletmiyor mu ? Allahtan bu kadar video var da bu söylediklerini yalanlar nitelikte. Hala bu zalimi savunanlar neyin peşindesiniz anlamış değilim....

hardal000

Üye
Katletmiyor mu ? Allahtan bu kadar video var da bu söylediklerini yalanlar nitelikte. Hala bu zalimi savunanlar neyin peşindesiniz anlamış değilim....

Sen arkadasin dedigini anlamadin bir daha oku anlamazsan bir daha ...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
bulunduğum yerde işlettiğimiz dükkana suriyeli 4 kişi geldi yurt dışına çıkacaklardı ama işler ters gitmiş gidememişler tekrardan istanbula dönerken dükkana uğradılar ve arkadaş sordu ismini söyledi ama siyasete kaçmasın diye lideriniz diyorum neyseki adamın dediği şu lider halkını katletmiyor orda muhalifler var bunlar suriyeli falan değil dünyanın her bir tarafından geliyorlar ve ellerinde silah var sokağa cıkıyorlar ve önlerine gelen kim varrsa sıkıp öldürüyorlar lider kesinlikle halkını katletmiyor bu gruplarla(suriyeli değil dünyanın her tarafından gelen paralı askerler) savaşıyor halkını korumaya çalışıyor işte böyle objektif bilgi varken yandaş medyanın söylemlerine inanmam hadi eyvallah

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konu içeriği yavaş yavaş siyasete kayıyor, o yüzden önlemimizi şimdiden alalım. :locked2:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt