Süreyya Ayhan Kop anne oldu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Süreyya Ayhan Kop anne oldu..

Milli atlet Süreayya Ayhan Kop ile eşi Yücel Kop'un Yücel Can ismini verdikleri bir oğulları dünyaya geldi.

Dünya ikincisi ve Avrupa Şampiyonu milli atlet Süreyya Ayhan Kop, anneliğin çok güzel bir duygu olduğunu söyledi.

Bir erkek çocuk dünyaya getiren Süreyya Ayhan Kop'un tüm yorgunluğuna rağmen mutlu olduğu gözlendi. Milli atlet, eşi Yücel Kop'la çocuğunun aynı isimde olmasını kendisinin istediğini kaydetti.

Süreyya Ayhan Kop ve Yücel Kop çiftinin 2 kilo 750 gram doğan bebeğine, Yücel Can ismi verildi.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nde (CAS) Nisan ayında görülecek davayı şu anda düşünmediklerini dile getiren Süreyya Ayhan Kop, şöyle konuştu:

''O andaki şartlara bakacağız. Şu anda onu düşünmek istemiyorum. Çok zor şeyler yaşadık. Sonuç ne olursa olsun kararımızı o zaman vereceğiz. Karar vermek için çok erken. Her şey olumlu yönde gelişirse ve şartlar uygun olursa 6 ay sonra çalışmaya başlayacağım. Zihniyet ne olursa olsun ben bu işi yapacağım. Şartları zorlayacağım. Kendi imkanımızla da olsa biz bu işi yapacağız. Bir şampiyonluk daha almadan kariyerimi noktalamayacağım.''

Milli atlet Kop, şu şartlar altında oğlunun atlet olmasını kesinlikle istemediğini sözlerine ekledi.

BaşıBozuk

BaşıBozuk

Üye
Hayırlı Olsun...Bu Kızı da Bitirdiler Ya...Kocasını Pek İyi Bilmem ama; Türkiye Adına Kaybolan Yetenek

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Süreyye doping suçlusudur, ben acımıyorum.. :)

Esra Yetiş

Esra Yetiş

Üye
ben de diyorum kop anne ne demek :kop:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Allah analı ,babalı,teyzeli,halalı ,dayılı ,amcalı,yengeli büyütsün:ehe:ehe::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...