süreklii internet kopuyooorr ah ulan ttnet sömürdün bizi :@

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
süreklii internet kopuyooorr ah ulan ttnet sömürdün bizi :@
ttnet interneti olan varmı sürekli kopuyor lanet olasıca modemi kıracam sinirden :angry:

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Bende kopmuyor. :kop:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Aynen hatta biz sorun modem de diye değiştirdik sonuç aynı :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Ciddiyim bende kopukluk yok.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
TT Net yani mahallenenin iti Kopugu :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Kablolarınızı bir kontrol ettirtin derim,arıza kayıdı yaptırın kablolar eskiyse yeni çeksinler:)
Başıma gelmişti benimde ama kabloları değiştirin demiştim sonra düzeldi meğer kablo eskiymiş oksitleme yapmış:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kablolarınızı bir kontrol ettirtin derim,arıza kayıdı yaptırın kablolar eskiyse yeni çeksinler:)
Başıma gelmişti benimde ama kabloları değiştirin demiştim sonra düzeldi meğer kablo eskiymiş oksitleme yapmış:)

ya ama gece sabaha kadar kopukluk olmuyor saat 7 8 gibi başlıyor gece 1 2 den sonra kopmuyor :hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye
ya ama gece sabaha kadar kopukluk olmuyor saat 7 8 gibi başlıyor gece 1 2 den sonra kopmuyor :hmmm
Sen yinede arıza kayıdı yaptırıp yeni kablo çekmelerini söyle çünkü kablodan eletrik geçtiği için açık kalan yerleride olduğundan oksitlemeye müsait oluyor sonra kopuyor hatta bazı yerleşim merkezlerinde kabloyu fare kemirir ama ruhun duymaz:D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Metin MF

Metin MF

Üye
vınn kullanıyorum içim rahat :pro:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
İçim ?

KayraBey

KayraBey

Üye
bağlantı hızını dusurmeyi dene. tesisat verilen hızı kaldirmayinca kopar surekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt