Yardım Sürekli Cpu%100 Uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Sürekli Cpu%100 Uyarısı
merhaba arkadaşlar ..Bilgisayar lenovo g580 son 2 gündür başlayan bi hata beni delirtti Power management eklentisi sürekli uyarı veriyor cpu%100 ! diye birde pc çok ısınmaya başladı ısınma dediğim normalde 50-60 arası olan sıcaklık bu ara 70 i aşabiliyor yanacak diye korkuyorum format çekmek istemiyorum ama nasıl yapıcam bide çerezleri silmeme rağmen pc haala mozilla her seferinde daha fazla olmak üzere site açıyor durduk yerde go2track diye bi site dota map installer diye birşey bide adfly falan açılıyor mesaj yazarken bile açıldı şuan :) virüs koruyucu yoktu geldiğinde satın almadımda napıcam bu saatten sonra virüs koruyucu etkilermi acill yardım bak işte şimdi yine %100 uyarısı verdi arkadaşlar yancak daha 3 haftalık makine yardım için şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

Uhops

Uhops

Üye
Görev yöneticisinden cpu'yu kullanan programı bul, işlemini sonlandırmadan önce dosya konumu aç, ve sonra sonlandır. Dosya konumundan sil eğer unınstall dosyası var ise ordan sil. Program ekle kaldıra gel, gereksizleri temizle. Son olarak ccleaner ile temizle ve çalıştıra msconfig yaz başlangıç bölümünden gereksizlerin tikini kaldır.

Habide anti-virüs ile tarama yap.

netzach

netzach

Üye
svchost yapıyorsa bunu çözümü yok gibi birşey maalesef. Bana da sürekli oluyor ancak henüz bir çözüm bulamadım. Bilgisayarı yeniden başlatınca çözülüyor sorun çoğu kez.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
70 derecede yanmaz merak etme :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
70 derecede yanmaz merak etme :)
:) yok daha önc 85 falanda gördümde o sıkıntı deil başkan bu ara kesildi kaynak izleyiciden bakıyorum acaba oynmu kullanıyor diye tdu 2 full very high da çalışıyor kasmada yok ama kullandığı işlemcide %26 falan :S ne kullanıyor %70 i neee bulamadım gitti 2 saattir çıkmıyor ama o reklam siteleri art arda patlıyor :) bi açılışta 1 saatte 1 taneydi şimdi 30 dkda 2-3 tane açılıyor oyunlardan verim alamıyorum win7 kurulum cd lerimi başka yerde unutmuşum 1 aydır onu bekliyorum bi gelse çakacam win7 ultimate i ama işte bişey olurmu acaba diye meraklandım sıkıntı olmaz demi win7 lisansı yok zaten freedos

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Windows Defender tarama yapıyordur kesin

• Beğen
Tepkiler: doqukans2

Üst Alt