superSU kodlamasi hatasi

• 23 Temmuz 2014
  • 18974 Okunma
  • 10 Cevap

1. telefonumda hafiza kartina tasidigim oyunlari gl to sd ile acamaz oldum. Sorun supersu dan kaynaklaniyor galiba supersuyu actigimda yüklenmiş bir Su Kodlaması yok ve SuperSu bunu yükleyemedi.Bir problem var! uyarısı alıyorum. Sizce ne yapmaliyim..?

Yazan: backwater
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Supersu kaldırıp tekrar yükleyemeyi denedinmi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Denemedim fırsat bulunca denemeye calisirim

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Cwm den tekrar root dosyasını yükledikten sonra sorun kalkacaktır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. telefonunu rootlamalısın.

6. Ben telefonu bilgisayar aracılığıyla kingdo android root programiyla rootladim , bunu kaldirip tekrar mi kurmaliyim
    ---
    Arkadaşlar supersu kaldirip tekrar kuracaktim ama silinmiyor sadece guncellemeler silindi sorun yine devam ediyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Unroot yapmalısınız

Samsung Tablet ile gönderdi
  8. Nasıl yapiliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Samsung Tablet ile gönderdi
  10. Tamam eyvallah
    ---
    Hicbi işe yaramıyor bu

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. selam arkadaşlar telefonumu odin 3 ile rootladım fakat room atmamıştım uygulamalara sadece supersu ızını verıp kullanıyordum oynadıgım bır oyunda hile kullanabılmek için gamekiller programını kurdum ana kök yok dedı çince bır markete yolladı ordan kıngroot apk sını ındırıp root yaptım kok gelsın dıye fakat yaptıktan sonra supersu kodu guncel dğil dedi guncelledım olmadı pro kodunu yazdım olmadı yukarıda verılen lınklere baktım kırık lınk sayfa kullanılamıyor ve ben teledonu artık elıme almak ıstemıcek hale geldım bu ısı nasıl düzeltir nasıl çözerım allah rızası ıcın yardımcı olunuz

Yüklüyor...
19/10/2018 - 10:00