superonline arıza kaydı

Sponsorlu Bağlantılar

• 3 Ocak 2018
  • 494 Okunma
  • 5 Cevap

1. 3 Ocak 2018 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

1 yıllık superonline kullanıcısı olarak 25 gündür 1 mbiti görmeye internet hızımla ilgili müşteri temsilcisini defalarca aradım; her seferinde gayet dikkatlice ve nazikçe dinleyip ellerinden geleni(yapabilecekleri şeyleri öğrenecek kadar çok aradım aramızda muhabbet oluştu resmen :D ) yaptılar.
    hızınız düşükse ne yaparlar? arıza kaydı kim bakar? TTnet (ölüm fermanı gibi değil mi :D )
    ttnet görevlileri güya kontrol ettiler ama 25 gündür hızı bi gıdım bile artmadı, modem değiştirdik yine artmadı. en son arayışımda müşteri temsilcisi hanımefendiyle bu konuda muhabbet bile ettik; elimizden geleni yapıyoruz diyor, siz de eğer hızınız yeterli seviyeye gelmezse peşini bırakmayın diyor :D (tüketicinin yanında :D )
    uzun hikayenin kısası turkcell yetkilileri ellerinden geleni yapmasına karşın ttnetten bi hareket görmedim (benden şikayeti-arıza raporu talebini aldıklarında hareket çektilerse o başka :D )
    çözüm önerisi olan var mı?; hız-bağlantı sorunu yaşayan ve nette biraz gezen arkadaşlar farketmiştir; ttnetin gönü kalındır; iyie dürtmeden işlemez; adeta müşteri kayırırlar. ne yapayım çözüm önerisi olan var mı.
    elektirikçi çağırıp direkleri ben mi kontrol edeyim (utan ttnet utan )
    yoksa en yakın şubeye gitsem bişey yaparlar mı.

Yazan: Kaworu Nagisa

Sponsorlu Bağlantılar
    DeV/AsA bunu beğendi.
  2. 4 Ocak 2018 #2

huzurkentli

huzurkentli

Turkcell.in altyapısının oldugu bi bölgede degilsin anlaşılan. O yuzden işin zor :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. 4 Ocak 2018 #3

DeV/AsA

DeV/AsA
    Tam bir durum komedisi. :gul: (cevabını kendin vermişsin zaten, bunlarla uğraşılmaz)

4. 4 Ocak 2018 #4

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa
    e uğraşmassam 0.10 mbit hızla uğraşacam :D
    turkcell bi kıyak yapsa da hızı sorunlu müşterilerin adsl hizmetini 4g şebekesi üzerinden verse; geçende test yaptım hiç gerilemeden 14 mbit hıza çıktı indirme hızım rüya gibiydi :D upload hızıda 10a çıksam mı yoksa dursam mı diye düşünüyordu :D

5. 4 Ocak 2018 #5

sinan yüksel

sinan yüksel
    Para karşılığında hizmet alıyoruz, kimse babasının hayrına çalışmıyor müşteriyi her zaman memnun etmeleri gerekir...

6. 4 Ocak 2018 #6

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa
    tabi canım
    verdiğin paranın hakkını alacaksın ve son bir aya kadar gayet memnundum turkcellden, işi batıran turk telekom
    devletin bile illallah dediği şirket

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/08/2019 - 19:23