Sugar Candy - 2020 Match 3 Puzzle Free Games


gobugame

gobugame

Üye
    Konu Sahibi
Sevimli ve tatlı şekerler ile yeni bir maceraya çıkmaya hazır mısınız? Sugar Candy sevgi dolu ve sevinç dolu harika yeni ve ücretsiz bir eşleme bulmaca oyunudur. Büyüleyici şeker evreni maceranıza çıkın ve şekerleri birbirleriyle eşleyerek patlatın.

ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN!
Arkadaşlarınızın skorlarını ve ilerlemelerini takip edin ve onlarla yarışın.


 
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt