şuanda int. kafedeyim acil yardım lütfeeen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan89

Üye
    Konu Sahibi
şuanda int. kafedeyim acil yardım lütfeeen
arkadaşlar izmirdeim.bu deprem trafiği sırasında 6600 için hafıza kartı araştırıyorum. ama aynı zamanda ben bu kartı 7610 gibi küçük (şekil olarak) hafıza kartlı telefonlarda kullanmak istiyorum.sorduğum yerler saçmaladılar ve kafamı karıştırdılar. ares mmc, dv rs mmc,rc mmc vs. vs. vs. vs.kafam çok karıştı. 256 lık bir kart almak istiyorum. kasma ihtimalini önlemek için 512 almak istemedim. sizce en uygun kart ne almalıyım. bu dv kart dedikleri dahamı hızlı?almama gerek varmı ve marka önerirseniz iyi olur. kingston için iyi diyorlar.
beni ayrıntılı olarak aydınlatırsanız çook sevinirim. lütfen yardımcı olun çok acil
:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
6600'a Dv Rs MMC ve Rs MMC(7610'un kullandığı kart tipi) takılmaz çünkü kart slot boyutları farklıdır. 6600'a sadece MMC kart takılır.

Hafıza kart'ı alacaksan da ben Kingston öneririm.

ersan89

Üye
    Konu Sahibi
7610 için olan kartlara arkasına küçük bir parça eklenerek 6600 a takılabilir boyuta geliyor. bu bilgiden sonra yardımcı olursanız sevinrim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Benim kart tipimde Rs MMC senin dediğin yöntemi bende denedim ama olmuyor 6600'da çalışmıyor yada ben çalıştıramadım bilmiyorum artık.

ersan89

Üye
    Konu Sahibi
sanırım ben rs olmayan kart almam gerekiyo çünkü 7610 kartını ben kendi 6600 ıma taktım çalıştı

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Durun 1 dakika ,

6600 , hem MMC hem de Rs MMC kart çalıştırır.

7610'umun kutusundan gelen orjinal Nokia 64 MB Rs MMC Kartımı şuan babam 6600'ında kullanıyor. ( 9 Aydır )

Yani siz Rs MMC almalısınız ki ileriye dönük olsun.

metintekin

Üye
bence dv-rs mmc al. ben 2 hafta önce çankayadan 256 mb lık kartı 40 ytl ye aldım.Ama kingstonlar 60 ytl ciwarı.

white

Üye
Bence mmc al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt