su opera tarayıcıya vpn gelmesine bir benmi sevindim ya

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
su opera tarayıcıya vpn gelmesine bir benmi sevindim ya
vpn açıyorum turbobit de 5 sunucu dan da indirme yapıyorum :) 1411kps müzik indirme keyif

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Operada zaten vpn vardı yeni bir şey değil ki

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Pc içinde vardı turbo modunu açman yeterli

MaxipmaN

Üye
reklam engellemi geldi mini ve masaüstüne, ama masaüstünde engellemiyor
telefonu bilmiyorum çünkü 3 ay önce format atmama rağman reklamlar gözükmüyor telefonda

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yeni zaten geliştirici versiyonlar dahili vpn eklendi:)

Operanın zaten eskiden beri vpn özelliği vardı turbo modunu aktif yapınca her türlü yasağı engeli aşıyordu. Şimdi geldi dediğiniz özelliğin ne farkı var turbo modundan?

The Pancar

The Pancar

Üye
Opera mini de vpn yi nasıl açıyoruz ?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Operanın zaten eskiden beri vpn özelliği vardı turbo modunu aktif yapınca her türlü yasağı engeli aşıyordu. Şimdi geldi dediğiniz özelliğin ne farkı var turbo modundan?
vpn programları bağlantıyı yurtdışı güvenli sunuculardan geçirerek yasaklardan etkilenmemeyi sağlar turbo moduda sanırım opera mini sayfayı yurtdışı merkezli sunucusunda sıkıştırarak veri tassarrufu ve hız sağlıyor eğer öyleyse aynı örevi görüyor sayılır ama mobilde operqa clasic tarayıcıda veri tasarrufunu açtım ip falan değişmedi tam vpn gibi çalışmıyor sanırım:)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
vpn programları bağlantıyı yurtdışı güvenli sunuculardan geçirerek yasaklardan etkilenmemeyi sağlar turbo moduda sanırım opera mini sayfayı yurtdışı merkezli sunucusunda sıkıştırarak veri tassarrufu ve hız sağlıyor eğer öyleyse aynı örevi görüyor sayılır ama mobilde operqa clasic tarayıcıda veri tasarrufunu açtım ip falan değişmedi tam vpn gibi çalışmıyor sanırım:)

Opera kendi sunucularını kullanıyor mini ve normal sürümünde yanı bir fark yok yine vpn görevi görüyor yıllardır olan bir özellik :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Opera kendi sunucularını kullanıyor mini ve normal sürümünde yanı bir fark yok yine vpn görevi görüyor yıllardır olan bir özellik :)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
evet ama sunucuları buradan görüldüğü üzere türkiye merkezli imiş:)

Ekli dosyalar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
ve tam tahmin ettiğim gibi sunucuları türkiye merkezli olduğundan yaptığım testlerde btk engelini aşamadı vpn ise yurtduşı merkezlidir ve tüm engelleri aşar,güvenli bağlantı sağlar meb engeli gibği daha sağlam engelleri de aşmanın tek yolu vpnlerdir:)

MaxipmaN

Üye
daş gibi olmuş harika çalışıyor

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Süper olmuş[emoji293][emoji293][emoji293][emoji293][emoji293]

Baydırman

Baydırman

Moderator
:bilmm

MaxipmaN