Şu hatayı düzeltebilecek olan var mı....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Şu hatayı düzeltebilecek olan var mı....
Arkadaşlar galiba bir solucan bulaştı...ctrl+alt+del yaptığımda görev yöneticisi gelmiyor...iptal olmuş...ve ekranda şu hatayı veriyor...yardım edebilecek olan var mı...nortonla arattım bişey çıkmadı...

berkant10

berkant10

Üye
ad aware or spybot destroy&search i dene en guncel versionlarını bana da olmustu buna benzer bisi bu proglardan biriile duzeldi ama hangisiyle bilmiyom

puraq

Üye
teman da güzelmiş hee beyendim adı ney?

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
ok saol... bende ad-aware se setup ı vardı...şimdi yüklüyorum deneyeceğim inşallah düzelir...

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
X-Trail teması...çok güzeldir...stylexp ile kullanıyorum...

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
ad-aware kullandım 107 critic dosya buldu sildim hepsini ama sorun hala devam ediyor...yardııııımmm..

seckinkoybasi

Üye
bu hatayı genellikle internet kafelerde verir.sende vermesi şaşırtıcı. Görev yöneticisini acıncamı oluyo sadece?

berkant10

berkant10

Üye
bi oneri daha inndir.com dan mcafee antivirus scan enterprise yi indir guncelle ve tarat o da cozmezse bi profesyonele danısırsın benden bu kadar

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Microsoft antispyware yide deneyebilirsin ;)

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
walla hepsini deneyeceğim onlarda olmazsa format imdadıma yetişecek gibi

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
şimdi microsoft antispyware i deniyorum..bakalım ne olacak...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
1 sistem geri yukleme yapabılırsın
2 microsoftun sitesinde anti-spy programi var yaklasık 7 mb civarinda o bulup yok edebilir (eger spyware falan varsa)
3. ve son olarakta onemlı dosyaları yedekleyıp format atabılırsın (en kesın yontem bu tabi ) ;;)

metenery

Üye
spy sweep diye bi programdı sanırım adı tam aklıma gelmedi şimdi.inndir.com da var ama paralı.google de arattır ücretsiz olarak veren bi site vardı.benimde başıma geldi.programı kur ve güncelle.sonrada güvenli modda iken tarattır.olmazsa ki benimki olmuştu yani düzeldi sanırım format gerekir.

Altun.

Altun.

Üye
aynı problemi 3 gün önce yaşadım bilgisayarın trojan girmiş senin ben ad ware felan tarattım ama yemedi :) bende formatladım

formattan sonra bomboş bi masaüstü görünce için huzur bulmuştu. sölemesi ayıp masaüstündeki simgeleri düzenlemeye bile eriniyorum da hihih :)

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Walla hala sorun devam ediyor...Norton 2005 , Ad-aware personal , micsosoft antispyware hatta sevice pack 2 bile var ama yine de fayda etmiyor...Galiba tek çare format....yaw o kadar da güncelleme yapmıştım...

Caine

Caine

Üye
ya sistemi geri yükle olsun bitsin oda olmasa anti-spy programini kur. bundan başkada çözüm yolu yoktur heralde. son çaren formata kalıyor ve klesin çözüm. kolay gelsin

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Zaten olmazsa format atacam da...bir yolu yok mu yani bunun...

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Neyse arkadaşlar hepinize teşekkürler...Sorun Çözülmüştür....

teenwolfx

Üye
virüs ten olacağını sanmam ama kaspersky yada avast la bir tarat istersen...bence msconfig den sistem ayarlarına bir bak belki orada birşeyi devredışı bırakmışsındır ayrıca format atma xp kurtarma konsulu ile düzeltmeyi bir dene derim....en son ama en son çare format.... bide bu xp çok dertli 2000 kullanıyorum canavar gibi çalışıyor iki üç uygulamayı aynı anda çalıştırmıyor ama sürekli sorunda çıkartmıyor

erhanuzun

Üye
spy bot ile tartırsan kesinlikle problem çözülüyor,önce spybot u kur ve güncelle,güncellemeyi sakın unutma yoksa olmayabilir zaten en fazla 5dk nı alır,sonra tarat,tarama bitince temizlet ve tüm problem bitiyor görev yöneticiside geri geliyor durup dururken açılan ***** sayfalar falanda gider

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt