storm 9500 aylık internet paketi yardmmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gorkej

Üye
    Konu Sahibi
storm 9500 aylık internet paketi yardmmmmmmm
arkadaşlar blckberry storm9500 almaya niyetlendim ama bis aboneliği yaptırmayı düşünmüyorm aylık 30 tl oraya bağlamak şu an yapabileceğim bişey değil o yüzden aveanın aylık 8tl 100mb internet paketleri ilgimi çekti bu paketleri bu telefonda wifi li bir telefon kullanır gibi kullanabiliyormuyuz yani şu an 5800 kullanıyorum mesela ondaki gibi facebooka falan girebilirmym herhangi bir kısıtlama varmı bis kullanılsın diye cevaplarsanız çok sevinirim

moneyfold

Üye
vodafon da yok benım bıldıgım ama bılgısayarından telefonunu modem olarak kullanıp nete gırebılırsın herhalde, ben bagladım mpodem olarak 8 tl lık vodafon hattımın netınden calıstı, ama kortktum bı ara aceba wap baglantı mı bu dıe :) sonra kestım ama hızlı da baglanıyordu wap gıbı degıldı , malum ne konustugunu bılmez bı vodafone musterı temsılcısı bis olamdan sadece vodafone lıve uzerınden wap ıle baglanabılırsınız dedı de. bu arada 10 kere kavga ettım vodafon ıle belkı bu blackberry yuzunden, hattakılerın hıc bır bılgısı yok, bılgısı olan arkadasala gorusmen ıcın baska bı telden ara dıor, sankı mecburum ben 444 arayacagım dıe 2 telefon bulundurmaya :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt