Tavsiye storede skype olmaması sorunu yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

OrdeaL35

Üye
    Konu Sahibi
storede skype olmaması sorunu yardım!!
ilk olarak herkese selamlar arkadaşlar.telefonumun ekranı deiştiği için telefon formatlı bi şekilde elime geçti ve önceden skypeyi telefonumda kullanıyordum şimdi ovi storeye girdim ve skype uygulamasını bulamadım. buradan paylaşım yaparsanız yada öneri verirseniz sevinirim.

OrdeaL35

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürlerkafam şuna takıldı marketten kaldırıldımı yani skype sizde görünüyomu ?

asigsasi

asigsasi

Üye

OrdeaL35

Üye
    Konu Sahibi
skypeyi kurdum bu seferde ıd şifre girme yerinde yazılar geliyo contune diyorum sonra uygulama kapanıyo çözümünü bilen yardımupbu sorun sadece bendemi var anlamadımki

Abstract_Loco

Üye
:) konu hakkında bi bilgim yok ama hocam aynı şekilde bende cevapsız kaldım ondan tavsiye de bulunayım belki yardımı olur. Nokia mağazadan hariç yeni bi mağaza açtılar orada belki yeni sürümü falan olabilir bi oralara bak derim. Skype hiç kullanmıyorum ondan böyle acemice oldu tavsiyem.

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
:) konu hakkında bi bilgim yok ama hocam aynı şekilde bende cevapsız kaldım ondan tavsiye de bulunayım belki yardımı olur. Nokia mağazadan hariç yeni bi mağaza açtılar orada belki yeni sürümü falan olabilir bi oralara bak derim. Skype hiç kullanmıyorum ondan böyle acemice oldu tavsiyem.
yeni mağazayı ilk defa duyuyorum, link, isim vs biraz acarmsn konuyu :)

Abstract_Loco

Üye
eyvallah hocam işine yaradıysa sevindim :)

den1905

den1905

Üye
Benimde çok işime yaradı sağolun fakat bu zamana kadar hotmail hesabıyla oturum açıyordum skype id nasıl öğrenicem bulamadım

Abstract_Loco

Üye
Değişmemiş olması lazım aslında kullanmıyorum ben ama öyle tahmin ediyorum kullanan arkadaşlar varsa onlar daha sağlıklı bilgi verirler

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Benimde çok işime yaradı sağolun fakat bu zamana kadar hotmail hesabıyla oturum açıyordum skype id nasıl öğrenicem bulamadım
skype id telefonda soruyo kullanıcı adı gibi bisi bilgisayardan hotmail hesabınla giriş yaptıktan sonra kullanıcı hesabını profilde görebilirsin :)

den1905

den1905

Üye
skype id telefonda soruyo kullanıcı adı gibi bisi bilgisayardan hotmail hesabınla giriş yaptıktan sonra kullanıcı hesabını profilde görebilirsin :)
Bulamadım malesef ekran görüntüsü var mı? Birde E7'de hangouts kullanabilir miyim?

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Bulamadım malesef ekran görüntüsü var mı? Birde E7'de hangouts kullanabilir miyim?
o zaman kullanıcı adı belirlememis olabilirsin, skype'ın sitesinden düzenlersn profilini. hangouts symbian platformunda yok :)

den1905

den1905

Üye
o zaman kullanıcı adı belirlememis olabilirsin, skype'ın sitesinden düzenlersn profilini. hangouts symbian platformunda yok :)
Uzun zaman oldu symbian kullanmayalı resmen rezil etmişler bitane uygulama bırakmamışlar ne kadarda güzel miş özlemişim valla. E7 de tam bir iş telefonu gerçekten.

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Uzun zaman oldu symbian kullanmayalı resmen rezil etmişler bitane uygulama bırakmamışlar ne kadarda güzel miş özlemişim valla. E7 de tam bir iş telefonu gerçekten.
içkiye sigaraya başlama sebebi SYMBIAN :D

mct2002

Üye
hocam pekı google talk flan acabılecegımız uygulama var mı

Merhaba, yukarda bir arkadaşın paylaştığı Applisti kurmanızı tavsiye ederim. Applist mağazasında " Lightbulb" adlı uyguluma, Google Talk ve Facebook Messenger ı bir arada barındıran başarılı bir program. Bildirim desteği vs oldukça kapsamlı.

den1905

den1905

Üye
Merhaba, yukarda bir arkadaşın paylaştığı Applisti kurmanızı tavsiye ederim. Applist mağazasında " Lightbulb" adlı uyguluma, Google Talk ve Facebook Messenger ı bir arada barındıran başarılı bir program. Bildirim desteği vs oldukça kapsamlı.

Yardımlarınız için teşekkür ederim ama geldiğim gibi kaçtım valla E7 çok güzel telefon ama adamlar koskoca bir yapıyı öldürmüşler. Çok bir beklentim de yoktu aslında telefondan mail ve online bankacılık işlemleri vs mail dışında hiç bir şey yapamadım.Dün LG L7 14 ay garantisi devam eden bir telefonla takas ettim. Aklımın bir köşesnde hala E7 duruyor ama artık beynimin sesini dinledim ve ikinci kez veda ediyorum kalın sağlıcakla.