Stoner Hatalı Olduğunu Kabul Ediyor (MotoGP)..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Casey Stoner, Çek Cumhuriyeti'nde liderliğin elinden gitmesine neden olan kazayı anlatmanın zor olduğunu söylüyor ve kendi hatası olduğunu kabul ediyor.

Altıncı turda motordan düşene kadar Valentino Rossi'nin önünde liderliği koruyan Stoner, Rossi'nin galibiyeti ile 50 puan geriye düştü.

"Kaza olana kadar her şey planlandığı gibi gidiyordu. Sahip olduğum hızdan memnundum. Ardından kaza oldu. Orası kolay bir virajdı ama ön tarafı kaybettim ve bu çok hızlı, çok ani oldu, kurtarmayı başaramadım."

"Açıklamak zor ama böyle kazalar, bu seviyedeki yarışlarda olabiliyor. Verileri inceleyeceğiz ama bu benim hatamdı."

"Bu yarışı kazamamız gerektiğini biliyorduk. Hatta daha fazlasını. Puan farkını kapatmaktan çok Valentino avantajlı hale geldi ve bu da şampiyonayı bizim için çok zor bir duruma soktu."

"Her şey olabilir ama 50 puanlık fark, böyle güçlü ve istikrarlı bir rakipe karşı çok fazla. Yine de havlu atmayacağım, Ducati'de kimsenin yapmadığı gibi. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz."
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt