[Stock Rom] General Mobile Discovery 2 Mini Orjinal Rom (Stock Rom)

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
[Stock Rom] General Mobile Discovery 2 Mini Orjinal Rom (Stock Rom)
GM Discovery 2 Mini için stock romdur. Gionee firmasının kendi romudur. General Mobile bu romun üstüne ufak tefek modifiye yapmıştır o kadar. Android sürümü 4.4 Kitkat'tır.

Romu Flashtool ile yükleyebilirisiniz. Anlatım youtubede var .Kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum risk size aittir.Denemedim şahsen. Discovery 2 Mini driver dosyası rar içerisine eklenmiştir.

Discovery 2 Mini Stock Rom İndirme Linkleri :

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Türkçe yapmak için

Stock recovery

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yankigsm ve TheLosT.PG

anılbaran

anılbaran

Üye
görsel ekleyiniz

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

tesla-k

Üye
ROM SORUNSUZ

YÜKLEDİKTEN SONRA AÇILIŞ EKRANINDA KALIYOR PİLİ SÖKÜP SES KISMA TUŞU BASILI İKEN PİLİ TAKIN ÇIKAN EKRANDA CLEAR MEMORY YAPIN

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

vansettifaraday

Üye
MÜMKÜNSE BİR VİDEO KOYSAYDINIZ RİCA ETSEK

webiso

Üye
türkçe yapan varsa bi anlatırmı

kvkibrahim54

Üye
o uygulama yapmıyor morelocela 2 yapmıyor baska bir cözümü yokmu bunun rot ttan son ra gidiyor

reklamci13

reklamci13

Üye
s.a discovery 2 mini ssistem dosyaları silindi telefon aptallaştı ne yapmam gerekiyor ?

blastx

blastx

Üye
Arkadaslar ben romu yükledim bin bir zahmetle , ptt cell faturalı hat kullanıyorum rom kendi kendine 919 la başlayan bi numaraya sms yolluyor. mesajlar kısmında göremiyorsun mesajı fakat gatura özetine baktıgımda 5 kez mesaj göndermis 45 kuruş her mesaj bedeli . önüne de geçemiyosun mesajın.rom güzel ingilizce ama biraz anlayan için sıkıntı değil . neyse durum böyle olunca yedek almadıgım icin v4s in kitkat romunu yükledim tekrar, şimdilik sms gönderimi olmadı.

haa yeğenim tutup oyun satın almıs (yüklü gelen demo) acaba ondan dolayımı mesaj yollanıyor bilmiyorum. numarayı google'da arattım bi kac yabancı sitede de aynısı var sanırım . sadece cctrl v4s 5.1 lollipop yazısını anladım :D o da yetti zaten . neyse bu duruma bi çözümü olan varsa yazsın bi zahmet

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Twrp den flashlayın

Üst Alt