Steve Jobs'dan, Android'e Taş

 • 28 Nisan 2011
 • 1891 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Apple'ın asabi patronu Steve Jobs'ı hastalık da durduramıyor. Jobs, şimdi de e-posta yöntemiyle, rakipleri ve müşterileriyle iletişim kuruyor. Peki Steve Jobs, Android'e nasıl laf attı?

  Birkaç ay önce Steve Jobs'un kanser sorunu yeniden ortaya çıkmış ve dünyaca ünlü patron, 15 kilodan fazla vererek adeta erimişti. Bazı Amerikalı sağlık otoriteleri, Jobs'un 5-6 hafta ömrünün kaldığını iddia etmiş ve her an ölebileceğini vurgulamışlardı. Lakin işler pek öyle görünmüyor ve Steve Jobs'un keyfi yerinde.
  Siz Android'e Bakın
  BBCNews'in haberine göre Bir iPhone müşterisi, Steve Jobs'a "Apple iPhone'un içerisinde, niye yerimizi anbean şirkete bildiren kodlar mevcut? Amacınız ne? Ben iPhone'u atıp, Android'e geçmeden yanıt yazacağınızı umuyorum. En azından onlar bizi takip etmiyor." ifadelerini içeren bir e-posta attı.
  Steve Jobs'un yanıtı ise her zamanki gibi sert oldu: "Biz sizi niye takip edelim. Bunlar yalan. Takipçi görmek istiyorsanız, Google Android'e bakın."
  Bu yanıt, akıllı telefon pazarında kıyasıya rekabet içerisinde olan Google ve Apple ikilisinin arasını daha da açacağa benzer.
   


  Yazan: Kobra_FighterTR
 2. çocuk olmuşlar :ehe
   
 3. haydaa rahat durun len işinize bakın :D
   
 4. hah habere bak saçma bişey içerik olarakda saçma geldi bana :s kaynak nere ?
   
 5. evet kaynak neresi ?

  bunları bir odaya koymak lazım kim kimi hallederse o telefonu alcaz :D:D:D:D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:02