Steve Jobs`un özlü sözleri.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
Steve Jobs`un özlü sözleri.
  • "Bir proje ortaya çıkardığınızda ilk başta hatalar yapabilirsiniz, önemli olan hatalarınızı savunmak yerine bir an önce düzeltemeye çalışmaktır.
  • "Yaptıklarımla olduğu kadar yapmadıklarımla da gurur duyuyorum"
  • “Mezarlıktaki en zengin adam olmak umurumda değil, ben akşam yatarken ne şahane işler yaptım diyebilmeyi umursuyorum”
  • "Biz sadece, işletim sistemlerine baktık ve bunu daha basit ve daha güçlü yapabilir miyiz dedik."
  • "Benim işim insanlara iyi davranmak değil, onları geliştirmek"
  • "Müşterinize ne istediğini sorup ona göre ürün çıkaramazsınız, çünkü siz onların istediğini yaparken onlar başka birşey istiyor olacaktır."
  • "Tasarım nasıl gözüktüğü veya nasıl hissettirdiği değildir, nasıl çalıştığıdır"
  • "Hayattaki vaktiniz kısa, o yüzden işe yarar birşeyler yapmak için harcamanız çok önemli.
  • "Korsan olmaya karar verdiysen deniz kuvvetlerine katılmak mantıksızdır"
  • "Yaratıcılık, lider olmak ve takip eden olmak arasındaki farkta gizlidir"
  • " 'Hayat kısa', sanırım sadece öldüğümüzde anlayacağız bunu"
  • "Hayatlarımızla ilgili seçimler bize ait, bu yüzden en iyisi olmak için çabalamalıyız"
  • "Ben bir yılda 250 milyon dolar kaybetmenin ne demek olduğunu bilen insanlardanım, güvenin bana karakterinizi güçlendiren bir olay bu"
  • 40 yaşındayken; "Dünya'yı değiştirdiğimizi söylüyorlar ama değişmedi ben 40 yaşına geldim ve hala değişmedi. Doğuyoruz, büyüyoruz, çocuklar getiriyoruz Dünya'ya ve ölüyoruz."

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869 ve tguzel7

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
TesekkurlerDe ..

“Mezarlıktaki en zengin adam olmak umurumda değil, ben akşam yatarken ne şahane işler yaptım diyebilmeyi umursuyorum”

Mezardayken Mi Soylemis Bunu Acepp .. :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
TesekkurlerDe ..

“Mezarlıktaki en zengin adam olmak umurumda değil, ben akşam yatarken ne şahane işler yaptım diyebilmeyi umursuyorum”

Mezardayken Mi Soylemis Bunu Acepp .. :)

mezara girmeden önce söylemiş:ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
sonra ölmüşmü aga nasıl bir durumdur bu

tguzel7

tguzel7

Üye
:tşk:Tanerim.

Symbianize

Symbianize

Üye
Billgatesin meshur bi sozu vardir bilirmisiniz
"Format atilir 20 TL" :ehe

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Bizim burada bile 25 tl :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Beğendim :)

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt