Steve Jobs`un özlü sözleri.

• 29 Eylül 2012
  • 517 Okunma
  • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
    • "Bir proje ortaya çıkardığınızda ilk başta hatalar yapabilirsiniz, önemli olan hatalarınızı savunmak yerine bir an önce düzeltemeye çalışmaktır.
    • "Yaptıklarımla olduğu kadar yapmadıklarımla da gurur duyuyorum"
    • “Mezarlıktaki en zengin adam olmak umurumda değil, ben akşam yatarken ne şahane işler yaptım diyebilmeyi umursuyorum”
    • "Biz sadece, işletim sistemlerine baktık ve bunu daha basit ve daha güçlü yapabilir miyiz dedik."
    • "Benim işim insanlara iyi davranmak değil, onları geliştirmek"
    • "Müşterinize ne istediğini sorup ona göre ürün çıkaramazsınız, çünkü siz onların istediğini yaparken onlar başka birşey istiyor olacaktır."
    • "Tasarım nasıl gözüktüğü veya nasıl hissettirdiği değildir, nasıl çalıştığıdır"
    • "Hayattaki vaktiniz kısa, o yüzden işe yarar birşeyler yapmak için harcamanız çok önemli.
    • "Korsan olmaya karar verdiysen deniz kuvvetlerine katılmak mantıksızdır"
    • "Yaratıcılık, lider olmak ve takip eden olmak arasındaki farkta gizlidir"
    • " 'Hayat kısa', sanırım sadece öldüğümüzde anlayacağız bunu"
    • "Hayatlarımızla ilgili seçimler bize ait, bu yüzden en iyisi olmak için çabalamalıyız"
    • "Ben bir yılda 250 milyon dolar kaybetmenin ne demek olduğunu bilen insanlardanım, güvenin bana karakterinizi güçlendiren bir olay bu"
    • 40 yaşındayken; "Dünya'yı değiştirdiğimizi söylüyorlar ama değişmedi ben 40 yaşına geldim ve hala değişmedi. Doğuyoruz, büyüyoruz, çocuklar getiriyoruz Dünya'ya ve ölüyoruz."

Yazan: 1STayTRue35
    Rambo_FT ve tguzel7 bunu beğendi.
  1. TesekkurlerDe ..

“Mezarlıktaki en zengin adam olmak umurumda değil, ben akşam yatarken ne şahane işler yaptım diyebilmeyi umursuyorum”

Mezardayken Mi Soylemis Bunu Acepp .. :)

2. mezara girmeden önce söylemiş:ehe

3. sonra ölmüşmü aga nasıl bir durumdur bu

4. hocam steve jobs ı kaybettik aylar önce.

5. :tşk:Tanerim.

6. Billgatesin meshur bi sozu vardir bilirmisiniz
    "Format atilir 20 TL" :ehe

7. Bizim burada bile 25 tl :ehe

8. Beğendim :)

1STayTRue35 bunu beğendi.
  9. sağol rambo kardeşim:oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 22:06