Steau Bükres-Fenerbahçe Maçı TNT´de Şifresiz!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe'nin deplasmanda Steaua Bükreş ile oynayacağı maçı 22 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00'da TNT 'den canlı olarak izleyebilirsiniz.....

• Beğen
Tepkiler: tragedie, 'Davut, alcatraz1907 ve 1 kişi daha
alcatraz1907

alcatraz1907

Üye
süper sonunda bizimkinide veriolar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Heralde Tnt artık sırayla maçları verecek 2 Gs macı 1 fener macı 2 Gs macı 1 fener macı......:ehe

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağol...

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Saatide güzel Kurtlar Vadisiyle tam çakışmıyor......

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sağolasın güzel haber için...

'Davut

'Davut

Üye
işte budur beeeeeeeeeee teşekkürler....................bu güzel oldu....

arslansem

arslansem

Üye
Niye ya böyle iyiydi :ehe

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
uefanın şartnamesi böyle yayıncı kuruluş Her uefa maçları oynandıgı hafta bir maçı şifreli kanaldan bir maçıda açık kanaldan vermek zorunda d-smart kimsee,ye kıyak yapmıyor bilginiz olsun diye yazdım geçen hafta gs nin maçını şifresiz vermişti

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Gs'liler artık 5 Kasım (Saat: 20.00) deki Dinamo Bükreş (Romanya) - Galatasaray macını beklesin....:)

arslansem

arslansem

Üye
uefanın şartnamesi böyle yayıncı kuruluş Her uefa maçları oynandıgı hafta bir maçı şifreli kanaldan bir maçıda açık kanaldan vermek zorunda d-smart kimsee,ye kıyak yapmıyor bilginiz olsun diye yazdım geçen hafta gs nin maçını koduz vermişti
Doğru ;)

Atakan

Atakan

Üye
uefanın şartnamesi böyle yayıncı kuruluş Her uefa maçları oynandıgı hafta bir maçı şifreli kanaldan bir maçıda açık kanaldan vermek zorunda d-smart kimsee,ye kıyak yapmıyor bilginiz olsun diye yazdım geçen hafta gs nin maçını koduz vermişti
Yok yav öle mi? :D:D

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Way be güzel bilgi ben bilmiyordum.....:)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Salih Baba™;1692075' Alıntı:
Heralde Tnt artık sırayla maçları verecek 2 Gs macı 1 fener macı 2 Gs macı 1 fener macı......:ehe
Geç dalganı geç:P:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt