Star Wars Battlefront vs. Need For Speed

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Star Wars Battlefront vs. Need For Speed
Sizce hangisi arkadaşlar ?

Buğra

Buğra

Admin
NFS serisinin yeri bende bir başkadır :oke:

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM

KAYIP-ADAM

Üye
Bambaşka oyunlar :D
Origin Access'le Need For Speed 2016'yı yükledim baya güzel oyun ama gamepad şart.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Star Wars'ın online savaşı beni çok cezbediyor ama NFS de var. Hangisini alsam bilemedim :D
Birde Denuvo kırıldı ama bunlar online tabanlı olduğu için kırılması da zor. Sonra mı alsam bilemiyorum.

furyzer0

furyzer0

Üye
İkisi çok farklı alanlardalar yarış oyunu my fps mi hangisine karar verirsen oyun da belli olacaktır.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

MaxipmaN

Üye
live for speed ve diğerleri diye ayırırım.

KAYIP-ADAM

Üye
Star Wars'ın online savaşı beni çok cezbediyor ama NFS de var. Hangisini alsam bilemedim :D
Birde Denuvo kırıldı ama bunlar online tabanlı olduğu için kırılması da zor. Sonra mı alsam bilemiyorum.
NFS kırılması imkansız. Bu yüzden kırılmasını hiç bekleme.

Bence Star Wars'ı al, NFS'yi de 15 TL'ye Origin Access'le al. (NFS hariç 35 oyun daha veriyor. Bf3-Bf4-Bf Hardline-Fifa 16-Fifa15-Titanfall,Plants Vs Zombies Garden Warfare-Unravel gibi oyunlarda içinde. (Star Wars'ta eklenebilir sisteme ama bu yakınlarda değil.)

Son düzenleme:
NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
NFS kırılması imkansız. Bu yüzden kırılmasını hiç bekleme.

Bence Star Wars'ı al, NFS'yi de 15 TL'ye Origin Access'le al. (NFS hariç 35 oyun daha veriyor. Bf3-Bf4-Bf Hardline-Fifa 16-Fifa15-Titanfall,Plants Vs Zombies Garden Warfare-Unravel gibi oyunlarda içinde. (Star Wars'ta eklenebilir sisteme ama bu yakınlarda değil.)
15 tl ye o oyunların hepsinimi veriyor anlamadım ben nasıl oluyor o iş ?
Ben şimdi 115 tl verdim nfs 2015 e hatamı ettim yani

KAYIP-ADAM

Üye
15 tl ye o oyunların hepsinimi veriyor anlamadım ben nasıl oluyor o iş ?
Ben şimdi 115 tl verdim nfs 2015 e hatamı ettim yani
Eğer listedeki diğer oyunları pek ilginizi çekmiyorsa sadece NFS ilgiliniz çektiği için aldıysanız hata sayılmaz. Origin Access aylık üyelik sistemidir. Üye olduğun aylarda listedeki tüm oyunlara sahip olursun. 15 TL verip 1 aylığına sahip oluyorsun. Tekrar 15 TL verdiğinde aynı kayıttan devam ediyorsun :)
tüm oyunlara buradan bakabilirsin.

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Eğer listedeki diğer oyunları pek ilginizi çekmiyorsa sadece NFS ilgiliniz çektiği için aldıysanız hata sayılmaz. Origin Access aylık üyelik sistemidir. Üye olduğun aylarda listedeki tüm oyunlara sahip olursun. 15 TL verip 1 aylığına sahip oluyorsun. Tekrar 15 TL verdiğinde aynı kayıttan devam ediyorsun :)
tüm oyunlara buradan bakabilirsin.

aslında hepsi ilgimi cektide üyelik sistemiymiş yani ben bir ay yatırmadığım zaman hiç bir uygulamayı kullanamıyorum yani demi ?

KAYIP-ADAM

Üye
aslında hepsi ilgimi cektide üyelik sistemiymiş yani ben bir ay yatırmadığım zaman hiç bir uygulamayı kullanamıyorum yani demi ?
Üye olduğun zamanlarda oyunlara erişebilirsin. Üyelik bittikten sonra yenileyince tekrar erişim sağlıyorsun :)

Yani üyelik bittikten sonra istediğin bir zamanda yenileyince aynen devam edebiliyorsun. Yakın zamanda Fifa 17, Battlefield 1'de eklenecek. 30 Ağustos'ta Plants Vs Zombies Garden Warfare 2'de :)

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Neyse zaten pişman olma gibi bir durumum olmadı nfs den cok güzel hikayesi müthiş ingilizcesi iyi olan varsa oynadıkca kendini bir filmde hissedecek alacak arkadaşa bütcen varsa al ne tarz oyunları seversin o konu hakkında bilgim yok ama öneririrm kesinlikle.

Oyunu bitirdim sadece prestige mücadeleleri kaldı internette müthiş bir kitle bunun zorluğundan bahsetmekte ve firmaya mail yağmakta youtubeda birçok video var bununla ilgili son kısım gerçekten cok zor tek başına oynamak sürekli hikaye modu biryerden sonra sıkıyor ama belli bir arkadaş grubun olursa dahada bir zevkli oluyor.
Tek eksi yanı online oynanıyor olması

Özlediğimiz eski underground 2 ruhu var oyunda gerçekten güzel
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Alırsan haber et yardımcı olurum sana :)

KAYIP-ADAM

Üye
Neyse zaten pişman olma gibi bir durumum olmadı nfs den cok güzel hikayesi müthiş ingilizcesi iyi olan varsa oynadıkca kendini bir filmde hissedecek alacak arkadaşa bütcen varsa al ne tarz oyunları seversin o konu hakkında bilgim yok ama öneririrm kesinlikle.

Oyunu bitirdim sadece prestige mücadeleleri kaldı internette müthiş bir kitle bunun zorluğundan bahsetmekte ve firmaya mail yağmakta youtubeda birçok video var bununla ilgili son kısım gerçekten cok zor tek başına oynamak sürekli hikaye modu biryerden sonra sıkıyor ama belli bir arkadaş grubun olursa dahada bir zevkli oluyor.
Tek eksi yanı online oynanıyor olması

Özlediğimiz eski underground 2 ruhu var oyunda gerçekten güzel
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Alırsan haber et yardımcı olurum sana :)
Tek kötü yanı klavyeyle oynanmaması, klavyeyle çok kötü oluyor. Allahtan Ps3 kumandası var onunla pc'de oynuyorum :D
Online isteme sebebi oyunun asla kırılmaması için Denuvo + Online Taban = Kırılması imkansız bir oyun. Çok video var bide daha başında sıkıldım kapattım o yüzden.

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Tek kötü yanı klavyeyle oynanmaması, klavyeyle çok kötü oluyor. Allahtan Ps3 kumandası var onunla pc'de oynuyorum :D
Online isteme sebebi oyunun asla kırılmaması için Denuvo + Online Taban = Kırılması imkansız bir oyun. Çok video var bide daha başında sıkıldım kapattım o yüzden.

Ben klavyeyle oynayıp bitirdim :)
Birgün inşallah hepimize bir g27 nasip olur :)

furyzer0

furyzer0

Üye
ps3 kumandasını pc ye nasıl bağladınız zamanında çok uğraşmıştım ama bir türlü beceremedim

Sent from mTalk

KAYIP-ADAM

Üye
ps3 kumandasını pc ye nasıl bağladınız zamanında çok uğraşmıştım ama bir türlü beceremedim

Sent from mTalk
Bir yerde anlatımını yapmıştım direk copy-paste yapıyorum aynı anlatımımı :)
1.) Öncelikle Xbox 360 driverlarını indirin. Windows 7 (32 bitse 32 , 64 se 64 bit i seçin) yi seçin.

2.) Programı kurun.

3.) Ardından bu linkten programı indirin.

4.) Programı kurun. Force İnstall ı tik koymayın.

Not: Ps3 koluna reset atarsanız daha iyi olur.

5.) Ardından ps3 kolunu takın.

6.) Ps3 kolunu tanımayacak muhtemelen 4 ışık yanıp sönecek Denetim Masası - Aygıtlar ve Yazıcılar PlayStation 3 Controller - sağ tık - Aygıtı kaldır diyin.

7.) Ardından shift e basılı tutarak yeniden başlat diyin.

8.) Mavi ekran gelecek oradan Sorun Gider - Gelişmiş Seçenekler - Başlangıç Ayarları - Yeniden Başlat diyin.

9.) Liste çıkacak 8 e basın.

10.) Ardından ScpDriver programını açın , Kolu takın ve tekrar kurun.

11.) Yükleme gelecek , aygıt yüklemesi bittikten sonra kullanılabilir olacaktır.
Not: Kendim denedim ve çalışıyor.
2.Not: Kolda Titreşimde çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn ve furyzer0
NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Faydalı bilgi teşekkürler :)

The Pancar

The Pancar

Üye
  • Beğen