Square King 240*320 S60V3 Java

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Square King 240*320 S60V3 Java

Sanırım Symbian^3 ü Verilmişti Buda S60V3 İçin :oke:

30 seviyeleri ile mükemmel Mantıksal oyun oynamak için.

Bir zamanlar bir Fairytale Krallığı'nın bir kral yaşarmış.
O eğlenmek için sevilen ve her şey yolunda iken keyif aldım. Kral aynı zamanda her şeyi onun Türkiye içindeki doğru yerlerde kaldı zaman sevdim.
Yakın kaos ve düzensizlik sevilen ve fesat her türlü yaratmak için elinden geleni yaptı kötü bir cadı, yaşadı.
Kare Kral tahtını kurtarmak ve cadı cezalandırmak Yardım!

Not: Dosyanın İçinde İki Tane Dosya Var Biri Jad Diğeri Jar. Jar Olan Dosyayı Direk Yüklemeyin Jaddan Yükleyin !

Çeviri Google Translate'e Aittir :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: okkankaya, kraliletisim ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

serecans

serecans

Üye
oyun 4'uncü bölumden sonra satin al diyor onu nasi halletcez

rapman

rapman

Üye
Oyun çok güzel fakat DEMO. Lütfen tam sürümünü de paylaşır mısınız ?

rapman

rapman

Üye
Bulamadınız mı oyunu hala ? Gerçekten çok hoşuma gitti, günlerdir bekliyorum. Başka bir yerden de indirdim fakat o da demo çıktı :bilmm

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Bulamadınız mı oyunu hala ? Gerçekten çok hoşuma gitti, günlerdir bekliyorum. Başka bir yerden de indirdim fakat o da demo çıktı :bilmm
Oyun Zaten Tam Versiyon Daha Yeni Farkettim Oyunun Jarını Direk Değil Jaddan Yükleyin Bide Öyle Deneyin :oke:

şiste

Üye
evet önce jar dosyasını yükleyin sonra jad dosyasını yükleyin oyun tam sürüm oluyor. ben 40 bölümü easy ve normal de bitirdim şimdi hard da oynuyorum.

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
evet önce jar dosyasını yükleyin sonra jad dosyasını yükleyin oyun tam sürüm oluyor. ben 40 bölümü easy ve normal de bitirdim şimdi hard da oynuyorum.

Denemişler Olmuş Yapamayanlara Duyrulur :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...