Square Home - Launcher : Windows style v2.1.7 [Premium]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
SquareHome 3, Android cihazlar için yayınlanan alternatif arayüz uygulamasıdır. Android 4.0.3 ve üzeri gerektirir. Premium Sürümdür.

What's New:
- fixed some bugs

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

mutlu772

mutlu772

Üye
Teşekkürler süper launcher
 
mutlu772

mutlu772

Üye
İlk defa Windows pohone launcher bu kadar güzel ve performans açıdan mükemmel olur Windows pohone bile bu kadar kendisi beceremedi
 
mutlu772

mutlu772

Üye

Görebileceğiniz en güzel ve performans launcher
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt