SPP SlideUnlock Pro Edition v3.0.1S60v5/S^3 Unsigned (Bol Miktarda Çeşitli TuşKilidi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anık

Üye
    Konu Sahibi
SPP SlideUnlock Pro Edition v3.0.1S60v5/S^3 Unsigned (Bol Miktarda Çeşitli TuşKilidi)

S^3 ve s60v5 için süper arayüzlerle beraber ARAYÜZLER GÖRÜNDÜĞÜNDEN KALİTELİDİR İPHONE, HTC, WİNDOWS 7, VİSTA, ANDROİD, ARAYÜZLERİ VB DE MEVCUTTÜR BİREBİR AYNI KALİTEDE VE DAHA GÜZEL SAATİN KONUMUNA KADAR HER ŞEYİ AYARLAYABİLİRSİNİZ ARKAPLANINI VB .

Arkadaşlar bugüne kadarki en güzel ekran koruyucu programı gerçekten mükemmel n8 de tarafımdan denenmiştir skinleri atarken xplore ile değilde pc den atın xplore ile denedim dosyayı eksik atıyo kullanışı sesi felan mükemmel yandan tuşu kitleyince kilit sesi açınca kilit sesi sesini kısıp açabilirsiniz hassaslığını değiştirebilirsiniz ortadaki ikonu mesajın üstüne getirince mesajlar açılıyo rehbere getirince rehber ayar seçeneği de çok kapsamlı güle güle kullanın
Şu an pc ile attım n8'e diğer skinleri çalıştırdı gerçekten şahane ^^ [/COLOR] şu an şarjda telefonum şarj dolumunu bile gösteren süper ikonu var üzerinden müzik ikonu vb yeni arayüzlerde mevcut otomatik kilit süresi de mevcut ayarlayabilirsiniz şükür güzel bir tuş kilidi programı çıktı iphone nunkine 5 basar çeşitlilik ve kullanışlılık bakımından :oke:

SENSÖRE DE DUYARLI OLDUĞUNU KEŞFETTİM ARKADAŞLAR YANİ ÖN KAMERANIN ÖNÜNDEN ELİNİZİ 2 KERE GEÇİRİNCE OTOMATİK KİTLENME VE AÇMADA VAR GÜZEL :) AMA OYUN OYNARKEN FELAN ELİNİZ ÖNÜNDEN GEÇİNCE KENDİLİĞİNDEN KİLİTLENİYO BU KÖTÜ DİKKATLİ OLUN ^^

NOT : ARKDAŞLAR İNDİRMEDEN ÖNCE UYGULAMANIN SİGNED OLMADIĞINI UNUTMAYIN UNSİGNEDDİR YANİ OPDADAN SERTİFİKANIZ YOKSA YADA TELİNİZ HACKLİ DEĞİLSE YAZIK BOŞUNA HOTFİLE DEN DOSYA İNDİRİP 30 DK BEKLEMEYİN ARŞİVE EKLEMEK İSTEYENLER İÇİN TABİ YİNE İNDİRİN DERİM
:oke:

PROGRAM LİNKİ:

ARAYÜZLER

NOT: skinleri kullanmak için indirdiğiniz skinleri e:\data\SlideUnlock\Skins12 konumuna atınız

Not: Konu sahibi [BL@DE02]'dir

• Beğen
Tepkiler: 79madi, yutkun, baran_36 ve 1 kişi daha

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

'Sefer

'Sefer

Üye
özizlemeler gözükmüyor dostum

yutkun

yutkun

Üye
teşekkürler eline saglık

anık

Üye
    Konu Sahibi
özizlemeler gözükmüyor dostum

sende bir sorun olmalı ön izlemeler sorunsuz görünüyor

demendor

Üye
Registcode ne oluyor. Biraz kullandıktan sonra istedi ama?

20 kullanımdan sonra aktivasyon kodunu istiyor. versiyonu veya aktivasyon kodunu da paylaşırsan çok güzel olur bence yoksa gereksiz kalıyor.

haqn26

Üye
5800 v60 da sürükle aç kilidi geldi onda bir sıkıntı yaratıyor mu? hem ordan sürükle aç hem bu programdan

gevhern

gevhern

Üye
Güzel kodu da yazarsan süper olur

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
nokıa tus kiliddi yerine bu geliyor

jetblacklife27

Üye
teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt