Spotify, Premium üyeliklere zam yaptı

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Spotify, Premium üyelik fiyatlarına zam yaptı. Çevrimiçi müzik dinleme platformları arasında Premium üye sayısı ile zirvede yer alan Spotify, Türkiye fiyatlarına zam yaptı. Yeni fiyatlar mevcut Premium aboneleri için Ocak 2020'de geçerli olacak. Yeni üyelik alacaklar için yeni fiyatlar bugün itibarıyla geçerli oldu.

Spotify Premium öğrenci üyeliği 2 TL, bireysel üyelik 4 TL ve aile üyeliği 6 TL yükseldi.

Spotify Premium öğrenci üyeliği 8.99 TL oldu. (Eski fiyatı 6.99 TL)

Spotify Premium bireysel üyeliği 17.99 TL oldu. (Eski fiyatı 13.99 TL)

Spotify Premium aile üyeliği 26.99 TL oldu. (Eski fiyatı 20.99 TL)

 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt