Spotify - Music and Podcasts v8.5.1.734 [Final] [Mod Lite]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Spotify - Music and Podcasts v8.5.1.734 [Final] [Mod Lite]
Spotify, Android cihazlar için yayınlanan çevrimiçi müzik dinleme uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

Mod:
Based on Unlocked Mod (credits MrDude);
Optimized graphics and cleaned resources for fast load < improved result (23.7 MB total apk size);
Disabled / Removed unwanted Receivers and Services;
Analytics Disabled;
All ads and services calls from activity removed;
Google Play Services dependencies removed;
Support for arm device only;
Languages: En, Ru.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, kartal3x, allcatraz ve 2 diğerleri

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Teşekkürler

allcatraz

Üye
Teşekkürler

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
v8.5.0.735 eklendi.

• Beğen
Tepkiler: kartal3x ve TheNightMare.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Mod Lite eklendi.

• Beğen
Tepkiler: kartal3x
Teom@n

Teom@n

Üye
Elinize sağlık, benim bir kaç sorum olacak, Spotify acemiliğimi mazur görün;

- Normal Mod ve Lite mod arasındaki farklılıklar nelerdir? Genel kullanım olarak, içerik olarak, vs.
- Varolan ya da yoksa yeni bir Spotify hesabıyla mı kullanacağız bu uygulamayı?
- Modlu olması sebebiyle kullanım esnasında yada sonrasında canımızı sıkacak yasal süreçleri yaşama/yaşatma ihtimali nedir? (Bunu soruyorum, yurt dışındayım, burada ciddi cezalar söz konusu)

Bu sorularıma ve unuttuğum sorular varsa bunlara cevap verirseniz sevinirim.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Elinize sağlık, benim bir kaç sorum olacak, Spotify acemiliğimi mazur görün;

- Normal Mod ve Lite mod arasındaki farklılıklar nelerdir? Genel kullanım olarak, içerik olarak, vs.
- Varolan ya da yoksa yeni bir Spotify hesabıyla mı kullanacağız bu uygulamayı?
- Modlu olması sebebiyle kullanım esnasında yada sonrasında canımızı sıkacak yasal süreçleri yaşama/yaşatma ihtimali nedir? (Bunu soruyorum, yurt dışındayım, burada ciddi cezalar söz konusu)

Bu sorularıma ve unuttuğum sorular varsa bunlara cevap verirseniz sevinirim.
  • Lite Sürüm, bir yazılım veya internet sitesinin ekstra özelliklerinin çıkartılarak hafifletilmesi ve ana amacı yerine getirecek olan sürümlerdir. Lite sürümler içerisinde genellikle kullanıcıların ihtiyaç duyacağı detaylı özelliklere yer verilmez.

• Varolan Spotify Hesabınız veya yeni bir Hesap ile giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Kullanım esnasında veya sonrasında, Bulunduğunuz ülkedeki kuralları bilmiyorum. Ama Türkiye için konuşmak gerekirse her hangi bir yasal sorun teşkil etmemektedir. Sadece Spotify Hesabınızın, Spotify Tarafından banlanma ihtimalı öngürülmektedir.

Lafı uzatmamak gerekirse Herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.

İyi Forumlar...

Teom@n

Teom@n

Üye
  • Lite Sürüm, bir yazılım veya internet sitesinin ekstra özelliklerinin çıkartılarak hafifletilmesi ve ana amacı yerine getirecek olan sürümlerdir. Lite sürümler içerisinde genellikle kullanıcıların ihtiyaç duyacağı detaylı özelliklere yer verilmez.

• Varolan Spotify Hesabınız veya yeni bir Hesap ile giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Kullanım esnasında veya sonrasında, Bulunduğunuz ülkedeki kuralları bilmiyorum. Ama Türkiye için konuşmak gerekirse her hangi bir yasal sorun teşkil etmemektedir. Sadece Spotify Hesabınızın, Spotify Tarafından banlanma ihtimalı öngürülmektedir.

Lafı uzatmamak gerekirse Herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.

İyi Forumlar...

Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
v8.5.1.734 eklendi.

• Beğen
Tepkiler: Teom@n ve TheNightMare.

Üst Alt