Spotify çevrimdışı özelliği hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Spotify çevrimdışı özelliği hakkında yardım
Arkadaşlar spotiftyı çevrimdışı özelliğine alıp hücresel verim açık olsa bile kota yer mi? Ona göre premiuma geçmek istiyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mantığı tam bilmiyorum ama sanırsam çevrimdışı olmak için cihazda internetin bulunmaması gerekiyor.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İndir Dedikten Sonra Zaten İnternet Olmadanda Dinlersin İndirmeyip Direk Dinlediğin Şarkılar Kotadan Gider

Mert

Mert

Üye
inidirince şarkının yanında küçük yeşil bi ok oluyor. o indirme yaptığını gösteriyor. o varsa internet harcamadan havada, karada, suda her yerde müziğini dinlersin :D

hikmet366

hikmet366

Üye
Mantığı tam bilmiyorum ama sanırsam çevrimdışı olmak için cihazda internetin bulunmaması gerekiyor.
Hayır gerekmiyor internet olsa da olmasalar çevrimdışı müzik indirdiğin zaman önbellek e alıyor müzikleri tıkla dışında müzik çalıyor kota harcamıyor daha

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

__xXx__

__xXx__

Üye
Bende Spotify premium üyeliğim var cihaz hafızasını ya da telefon hafızasını seçtip sarkiyi indirdiginiz zaman şarkı sadece Spotify da görünmek üzere hafıza da olur daha sonra indirdiğiniz şarkıları (internet açık bile olsa ) dinlediğiniz zaman kota harcamaz bana denen bu kota gittiğini soyleyemem

SM-G930F ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: minoo