Yardım Spotify 2018 indirim kuponu / kodu var mı?


cerenlike

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bir Spotify paketi satın almayı düşünüyorum, acaba elinde indirim kodu yada çeşitli avantaj kuponlarından olan var mı?
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sanırım Spotify'de öyle kampanya kodu falan yokta çeşitli kampanyalar var onlar hakkında bilgi verebilirim size;
  • 30 Haziran 2018 tarihine kadar ilk 3 ay boyunca Premium aboneliğe 0.99 TL ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonraki aylarda ise 13,99 TL hesabınızdan çekilir.
  • Spotify Premium üyeliği Üniversite öğrencileri için sadece 6,99 TL.
  • Office 365 bireysele 1 yıl abone olan herkese, Ücretsiz Spotify Premium & Yeni Office 2016 uygulamaları hediye! Daha az
 
  • Beğen
Tepkiler: cerenlike

cerenlike

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür
 

Benzer Konular

Buğra
Cevap
1
Görüntüleme
245
Buğra
Cevap
0
Görüntüleme
192
Buğra
teknognc
Cevap
0
Görüntüleme
276
teknognc


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt