SpeedyCar Yöneticisi Schumi'yi İstedi..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Michael Schumacher'in Speedcar serisine katılımı hedefleniyor.Serinin yöneticisi Benoit Lamonerie Motorsport Aktuell'e yaptığı açıklamada, "Schumacher'i araçlarımızdan birinde görmeyi çok isterdim." diye konuştu.

Seride Jean Alesi, Jacques Villenueve, Heinz Harald Frentzen, Alex Yoong gibi isimlerin yanında, Narain Karthikeyan, Ukyo Katayama, JJ Lehto ve ilk Speedcar şampiyonu Johnny Herbert gibi isimler yarşıyor. 2009 sezonu ocak ayında başlayıp nisan ayına kadar devam edecek.

Ancak 39 yaşındaki dünya şampiyonu Schumacher'in bu seri ile ilgilenip ilgilenmeyeceği bir soru işareti.

Aynı zamanda Alman pilotun Alman Superbike serisinde de yarışmak istediği söyleniyor.

Alman pilot söylentileri reddediyor ve "Bir yerlerde şampiyonluk için yarışmak istediğimi yazdıklarını okudum. Her ne kadar zevk alsam da motorsiklet yarışları benim için sadece bir hobi." diyor.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt