Speedtest.net ile Android Cihazınızın İnternet Hızını Test Edin

 • 15 Eylül 2013
 • 463 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Ookla’ın bilgisayarlarda speedtest.net üzerinden sunduğu internet hız testi yapma / öçlme uygulaması artık android işletim sistemli cihazlarda. 3 MB’lık uygulaması ile Wifi, 3G ve EDGE bağlantılarınızın hızını test edebileceğiniz bu kullanışlı uygulama sayesinde dünyanın birçok kısmındaki sunucular arasında veri transfer hızınızı ölçerek internet hızınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

  Kullanımı oldukça kolay olan speedtest.net uygulamasını açtığınızda Begin Test dediğiniz an 30 saniye gibi kısa bir sürede internet hızınızı ölçebiliyorsunuz. Tools kısmında sonuçların kbps mi, mbps mi yoksa kb/s cinsindenmi görüntüleneceğiniz ayarlayabilir ve aynı zamanda Change Server kısmına tıklayarak farklı serverlara bağlanarak hız testi yapmasını sağlayabilirsiniz. Result menüsünde ise daha önce yaptığınız testlerin sonuçları kayıt altında tutuluyor ve ihtiyaç halinde kolayca ulaşabiliyorsunuz.

  Engadget, Anandtech ve BBC gibi birçok teknoloji medyası tarafından beğenilen speedtest.net Android uygulaması ile sizlerde kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı hızınızı ölçümleyebilirsiniz.
  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >

  http://www.dosya.tc/server16/2Lb1ij/Speedtest.net-indirAPK.com_.rar.html
   


  Yazan: khesahn

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/01/2019 - 20:06