SPB Shell 3D Symbian Belle (istek) !!

Sponsorlu Bağlantılar

Punish81

Üye
    Konu Sahibi
SPB Shell 3D Symbian Belle (istek) !!
Arkadaşlar bu SPB Shell 3D programı Belle'li cihazlara çıkmadımı? Maalesef hiç bir yerde bulamıyorum tüm Android sitelerinde var ama bizde hala yok Nokia'dan soğudum artık..

Programı bilmeyenler için bir kaç resim :

• Beğen
Tepkiler: akoko7

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Başlığı, konunun bir istek konusu olduğunu belli edecek bir şekilde değiştirirseniz daha iyi olacak. Üstelik Signed yazmışsınız. Ben de çıktı sandım ve girdim konuya.

" ? " şu işareti kullanmanız kafî.

luckysleven

luckysleven

Üye
bu launcher için yüksek çözünürlük ve sağlam işlemci lazım belirteyim .. çünkü 3d efektleri ve detayları bol bir launcher .. 3 android cihazımda da kullandım gio da iğrenç oldu galaxy s ve ideos x5 de çözünürlük yüksek diye güzel oldu .. şimdi belleye geçtim 701 ve diğer cihazların çözünürlüğü ortada o yüzden hiç merak etmiyorum bu launcher nasıl olur diye :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ücretlı bu sürüm arkadasım bulamazsın hiçbiryerde!

papakudioflu

papakudioflu

Admin
spb nin sitesinden üç cihazlık satın alabilirsin 15$ ***** işe yaramıyor şu anda online aktivasyon yaptıgı için ayrıca grafik işlemci kasmadan çalıştırıyor fakat bildirim çubugunu hiç bir kullanan begenmemiş deneme sürümü de olmadıgı için satın alıp deneme süresinden sonra ücreti kredi kartından kesiliyor

• Beğen
Tepkiler: aldemirfatih

Punish81

Üye
    Konu Sahibi
Peki. Bilgilendirme için teşekkürler. Orjinali Symbian için çıktıysa Signed sürümü ne zaman gelir?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Peki. Bilgilendirme için teşekkürler. Orjinali Symbian için çıktıysa Signed sürümü ne zaman gelir?

arkadşım program zaten signed fakat istiyor ve online aktivasyonla veriliyor cracklenmedi daha ne zaman olucagıda belli olmaz

Achilleus52

Üye
bu launcher için yüksek çözünürlük ve sağlam işlemci lazım belirteyim .. çünkü 3d efektleri ve detayları bol bir launcher .. 3 android cihazımda da kullandım gio da iğrenç oldu galaxy s ve ideos x5 de çözünürlük yüksek diye güzel oldu .. şimdi belleye geçtim 701 ve diğer cihazların çözünürlüğü ortada o yüzden hiç merak etmiyorum bu launcher nasıl olur diye :)

Youtubedan c6-01'de nekadar hızlı çalıştığını izlemeni isterim, hiç bir android'ten yada Nokia serisinden hız ve kalite olarak farkı yok !!!

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
hala kırılmadı mı ya. lütfen cwf yapan arkadaşlar biraz da bu program için uğraşın lütfen çok sevindirirsiniz gerçektende, bayadır arıyorum. artık hackleyin lütfen :) herkese iyi günler :)

emreli01

emreli01

Üye
adminler şu spb-shell-3d-symbian-belle üzerinde yogunlaşıp çözsenizde androidler gibi bizde kullansak :megafon: :ehe

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
spb nin sitesinden üç cihazlık satın alabilirsin 15$ işe yaramıyor şu anda online aktivasyon yaptıgı için ayrıca grafik işlemci kasmadan çalıştırıyor fakat bildirim çubugunu hiç bir kullanan begenmemiş deneme sürümü de olmadıgı için satın alıp deneme süresinden sonra ücreti kredi kartından kesiliyor
ÜÇ CİHAZLIK NE DEMEK...ben aldım da...üç ayrı cihaz kullanabilir mi demek anlamadım...:hmmm

Achilleus52

Üye
boş iş

yoksul11

Üye
SPB Shell 3D programı

e_con

Üye
kardeş aldıysan bana aktivasyon kodu göndrir misin? 3 cihazda kullanım özgürlğn var nede olsa.mail atarsan çok sevinecğm [email protected]

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Arkadaşlar SPB-Shell-3D-1.2.2505- programı N8 e kurdum ve çok stabil çalışıyor.
1-İnternete baglan
2- SPB v1.1.2382 Kur
3-register B83A-W2NM-B3D9 yapıştır
4-SPB 3D v1.1.2505 Üstüne kur
Enjoy SBP Shell 3D

Sis dosyalarını paylaşmak istiyorum fakat, nasıl paylaşıldığını bilmiyorum.
Alıntıdır

darrius344

Üye
SPB Shell 3D programını indirdim ama kodu girerken sayılar gelmiyor telefonum nokıa c6-01 ne yapmam gerekyor bi yardımcı olurmusunuz ?​

yldrmbruslu07

Üye
nokia 500 de calisir mi sizce ?

Üst Alt