Spa Yetkilileri Değişiklik Haberlerini Yalanladı..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Spa Francorchamps pisti yetkililerinden birisi bugün yaptığı açıklamada, 7 km'lik sevilen pistin değiştirileceği yönünde olan haberleri yalanladı.Belçika'da çıkan haberlerde, Formula 1 takviminin en uzun pisti olan tarihi Spa pistinde, Bernie Ecclestone'un da kabul etmesi ile Pouhon ve Blanchimont virajlarının birbirine bağlanacağı ve böylece Fagnes ve Stavelot gibi bazı heyecan verici yerlerin pistten düşeceği iddia edilmişti.

Ancak pist yetkililerinden Luc Willems f1today.nl'a yaptığı açıklamada "Spa her zaman yegane bir pist olmuştur ve değişmeyecektir." dedi.

Willems teklif ve gerçeğin birbirinden ayrılması gerektiğini söyledi.

Willems "Pistimiz olduğu gibi duracak ve değişmeyecek." dedi.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt