sözlük

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denhal2007

Üye
    Konu Sahibi
sözlük
Çok rica ediyorum,çok ihtiyacım var telim galaxy s2 ve pons veya slovoed almanca-Türkçe sözlük ful olursa çok memnun olurum. Sitede pons var ama hata veriyor acmiyor.saygılar,selamlar

muratbeyim

muratbeyim

Üye
Benim de ihtiyacım var. Slovoed'i N8 de sorunsuz kullanıyordum. Fakat android için ****** bulamadım. Yardımcı olacak arkadaş varsa çok iyi olur.

curtaincall

curtaincall

Üye
http://www.maxicep.com/android-ofis...-program-arama-derdinden-kurtulun-656226.html

açtığım konuda fora dict ve color dict var slovoed ten daha iyi

zip içine sözlükleri de attım

fbreader,cool reader, ezpdf rader, montana reader de var içinde

bu ekitap açıcı programlara dediğim sözlükler entegre edilmiş

bu programlardan ayarlarını doğru yaparsan,kitap okurken eğer bir yazı üstüne tıklarsan sözlük otomatik açılır ve tıklıadığını türkçeye ya da hangi karşılığı varsa ona çevirir

cidden harika

- - - Eklendi - - -

eğer yapamazsan,"açtığım konu üzerinden" soru sorarsan yardımcı olurum,böylece alt başlıklar artar, hem ilgilenen diğer arkadaşlar için de bilmeyen varsa yardımcı olur
varsa sorularınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: muratbeyim

denhal2007

Üye
    Konu Sahibi
çok sağol arkadaş ama mümkünse özellikle Almanc-Türkçe offline sözlüğe çok ama çok ihtiyacım var.saygı ve hürmetlerimi sunarım.

curtaincall

curtaincall

Üye
çok sağol arkadaş ama mümkünse özellikle Almanc-Türkçe offline sözlüğe çok ama çok ihtiyacım var.saygı ve hürmetlerimi sunarım.

hocam içinde 94 sözlük var, Almanca Türkçe Fransızca ne ararsan,indir göreceksin

denhal2007

Üye
    Konu Sahibi
çok sağol ve ayrıca kusura bakma hakkını vermek lazım en iyisi bu başka sözlük aramaya gerek kalmadı,kurdum çok harika olmuş emeğine sağlık.

muratbeyim

muratbeyim

Üye
http://www.maxicep.com/android-ofis...-program-arama-derdinden-kurtulun-656226.html

açtığım konuda fora dict ve color dict var slovoed ten daha iyi

zip içine sözlükleri de attım

fbreader,cool reader, ezpdf rader, montana reader de var içinde

bu ekitap açıcı programlara dediğim sözlükler entegre edilmiş

bu programlardan ayarlarını doğru yaparsan,kitap okurken eğer bir yazı üstüne tıklarsan sözlük otomatik açılır ve tıklıadığını türkçeye ya da hangi karşılığı varsa ona çevirir

cidden harika

- - - Eklendi - - -

eğer yapamazsan,"açtığım konu üzerinden" soru sorarsan yardımcı olurum,böylece alt başlıklar artar, hem ilgilenen diğer arkadaşlar için de bilmeyen varsa yardımcı olur
varsa sorularınızı bekliyorum

Curtaincall kardeşim, çok teşekkürler. Gerçekten harika :) sözlükler hem ekitap okurken çalışıyor hem de harici çalışıyor. Mükemmel sözlükler. Allah işini gücünü rast getirsin.

• Beğen
Tepkiler: curtaincall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt