Sözlük

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_BiLGi_

Üye
    Konu Sahibi
Sözlük
Sx1 me dosyalar bölümündeki kvk sözlüğü kopyaladım fakat kuramadım çünkü sis uzantılı bi dosya değil bu nasıl kurulacak :wacko: :'(

• Beğen
Tepkiler: cimbom046

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
KVK sözlük .jar uzantılı olduğu için.jar uzantılı dosyayı içini açmadan direk telefona göndereceksin.

Kolay gelsin.

_BiLGi_

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hallettim peki oxford u yüklemek istiyorum fakat yeterli hafıza yok telefonda. Hafıza kartına kurulum yapamazmıyım? Bana daha iyi bi sözlük lazım da

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Neyi hafıza kartına kurmak istiyorsun ? anlamadım biraz daha açık yazarmısın.

Ayrıca oxford Türkçe - ingilizce yada ingilizce - türkçe çeviri yapmıyor, o program sadece ingilizce sözcükleri barındırıyor.

_BiLGi_

Üye
    Konu Sahibi
zaten benim istediğimde sözlük. Oxford 4 mb benim tel hafızası 4 mb bile değildir belki hafıza kartına kuramam mı? ben beceremedim gerçi :(

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Önce gelen mesaj hafızasını MMC yapacaksın. Bunu yapabilmen için iki tane program var : S60_patch_for_store_messages_in_mmc ve msvDriveE aşağıdaki link'ten indir önce bu programları.

http://www.maxicep.com/forums/index.php?sh...89&hl=msvdrivee

İndirdikten sonra programı tele gönder ve kur, programı çalıştırarak mesaj hafızasını MMC yap. oxford'u artık gönderebilirsin.

Kolay gelsin.

_BiLGi_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ChavRash@Sep 27 2005, 12:56 AM
Önce gelen mesaj hafızasını MMC yapacaksın. Bunu yapabilmen için iki tane program var : S60_patch_for_store_messages_in_mmc ve msvDriveE aşağıdaki link'ten indir önce bu programları.

http://www.maxicep.com/forums/index.php?sh...89&hl=msvdrivee

İndirdikten sonra programı tele gönder ve kur, programı çalıştırarak mesaj hafızasını MMC yap. oxford'u artık gönderebilirsin.

Kolay gelsin.
[post=178584]Quoted post[/post]​

Anlaşamadık bi türlü bak zaten oxford benim hafıza kartımda yüklü ama kurulmamış biçimde onu açtığımda büyük ihtimal telefon hafızasına kurmaya çalışıyo ve doğal olarak yer yok diyo bunu hafıza kartına kuramam mı? Yani sözlük oradan çalışacak. İnşallah anlatabilmişimdir :(

matchelss

matchelss

Üye
_BİLGİ_ arkadaşım sx1 in telefon hafızası biraz küçük olduğu için office,oxford tarzı büyük mb dosyaları direk kuramıyor.Ancak programı başka bir symbianlı telefondan kendi kartına kuracaksın yada unmake.sis programı ile aynı winzipteki gibi dosyaları extract edip açılan dosyaları e:\system klasöründeki yerlerine tek tek atacaksın.

INKOR

Üye
tesekurlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...