Soytarılar Ibo Showda Ve Ceza-fandan Destek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi


aldığım bilgiler bu kadar birde
olayın hemen akabinde
ceza olay yerine gitmiş takdir ettimCumartesi gecesi Star Tv de yayınlanan Mesut Yar ile Garip şeyler programında Fuat ve Emre konuk oldular. Aynı gece Toys Anılar adlı grup da konuk olarak programdaydı. Bu neolduğu belli olmayan Uzaylı! pop grubunun Fuat ve Emreye sözlü sataşmada bulunmaları sonucu ilerliyen dakikalarda Fuat ve Emre'den gereken cevabı hakkıyla aldılar. Bunun üzerine Grup üyeleri halen sahnede olan Fuat ve Emreye zavallı bir şekilde saldırıda bulundu.

Fuat ve Emre sadece, ordaki pozisyonlarının gerektiği gibi davranıp hiç bir kaygı duymadan doğruları vurgulayıp sözlerine taşıdılar. Gerçekleri hazmedemeyen aciz pop gurubu ise durumu fiziksel şiddete taşıdı. Hiphop'ın şiddet öğeleri içerdiğini savunan insanlar bu sahneyi gördükten sonra ne düşünüyorlar çok merak ediyoruz.

Hiphop camiası adına bu saldırıyı hepimize yapılmış olarak kabul ediyor ve şiddetle kınıyoruz!


TOYS ANILAR KİMMİŞ!! 
__Midas__

__Midas__

Üye
ya hocam hip-hop fuat da herkese sataşmış galiba gurbetci gruba,Barbaros Şansal'a gerisini tanımam ama Barbaros gayet kültürlü ve ne söylediğini bilen bir adam.
böyle olayların bir show programında olması ayrıca üzücü,giyimlerini eleştirirsen ve sırf öyle giyindikleri için soytarı diyorsan haksızlık etmiş olursun...
bu benim naçizane görüşüm,fuat o tiplere soytarı demiş ilk önce kendi giyimine baksın...
 
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
barboros şansal iğrenç giyindiği için iğrenç giyinenleri savunuyo yetmezmi??ve olayın içine kültürüde alet ediyolar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt