Sow: "Fenerbahçe'de mutluyum"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sow: "Fenerbahçe'de mutluyum"
Fenerbahçe'nin yıldız golcüsü Moussa Sow Türkiye'ye geldiği için oldukça mutlu olduğunu ve sarı-lacivertli ekipten ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığını söyledi.

Transfer olduğu günden bu yana sakat olduğı iddia edilen Senegalli golcü sezon başlangıcının aksine son haftalarda attığı gollerle Fenerbahçe'yi sırtlayan isim oldu.

Hakkında çıkan bu söylentilere cevap veren Sow, Fanatik'e yaptığı açıklamada, "Sakat olduğuma dair çıkan dedikodular beni etkilemedi. Bunlara gülüp geçtim. Bu sezonun başında da oruç tutma olayını çıkardılar. Sanırım bazı insanlar beni mental olarak olumsuz etkilemek istiyor. Ben inançlı bir insanım. Allah bu konuda bana güç verdi." diye konuştu.

Değişik bir atmosfer yaşamak için sarı-lavcivertli ekibe geldiğini belirten Sow, "Arsenal ve Liverpool da beni transfer etmek istedi ama ben fantastik ve iyi bir atmosfere sahip İstanbul'a, Fenebahçe'ye gelmek istedim. Müslüman olmam da bu kararı vermemde belirleyici oldu. Şu an buraya geldiğimim için çok mutluyum. Liverpool ve Arsnenal'i kabul etmediğim için pişmanlık yaşamadım. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Kendimi burada çok iyi hissediyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe formasını toplamda 30 kez sırtına geçiren sow 21 kez gol sevinci yaşamayı başardı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sow ne denli kaliteli bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösterdi .
Türkiyenin tartışmasız en iyi forveti ...
Aynen devam etsin Sow ...

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Sow alexten sonra en karakterli futbolcu, birde gökhan gönül var :D... diğerleri şüpheli :islik

ssercan

Üye
Kocaman senide küstürür Sow merak etme :D

• Beğen
Tepkiler: arslansem
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok beklersin Sercan . :D

ssercan

Üye
Oruç tutuyor diye göndermeyi düşünen ben değildim zaten :)

arslansem

arslansem

Üye
Kocaman'a büyük görev düşüyor hadi koçum :ehe

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Kocaman bence gizli ajan adam göndermek için hep iyilerin peşinde :D bütün kötü oynayanları ilk 11e alıyor (selçuk şahin :islik ) feneri batıracak bu adam :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Oruç tutuyor diye göndermeyi düşünen ben değildim zaten :)

O medyanın uydurmasıydı ...
Medyaya bakarsan bu adam sakat . Top oynayamaz . :ehe

Çok fazla fotogol okuyorsun anlaşılan . :D

ssercan

Üye
Uydurma mı ? O donem idmanlarda falan sow'un yüzünü ruh halini gördün mü sen ?
Oldu tamam :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu oruç tutarken adam antreman yapıyor . Bu gayet normal değil mi? :)
Vur dedikçe öldürüyorsun be sercan'im .

ssercan

Üye
Performansı düşmüştü o aralar ve kocaman tutmamasını söyledi. Sow ise ne olursa olsun tutacağını söyledi. O aralar ikilinin arası hiçde iyi degildi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu bunların hepsi senaryoydu . Klüpte o zaman resmi siteden yalanlamıştı o haberi .

greenmile

greenmile

Üye
aykut kocaman'ın o zamanlar açıklaması vardı.Oruç tutmasına karıştığı falan yoktu bizzat kendi belirtti.mişlerle mışlarla bir yere varamazsınız.Şahit olmadığınız olaylar hakkında kesin hüküm vermeyin

ssercan

Üye
Klüp ve Aykut tabi ki yalanlayacak. Ne deyeceklerdi ? Evet böyle birsey yaşanıyor mu ? Saka gibisiniz. Alex ile o kadar olay oldu yalanladı. Giderken herseyin ne olduğu ortaya çıktı. Biraz gözlükleri çıkarın.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Klüp ve Aykut tabi ki yalanlayacak. Ne deyeceklerdi ? Evet böyle birsey yaşanıyor mu ? Saka gibisiniz. Alex ile o kadar olay oldu yalanladı. Giderken herseyin ne olduğu ortaya çıktı. Biraz gözlükleri çıkarın.

Çok fazla fotogol - fotomaç okuyorsun . Bu net şekilde anlaşıldı Sercancım ...:)

ssercan

Üye
Hi hi tabi Alicim ;)

greenmile

greenmile

Üye
diyelim ki aykut hoca oruç tutmasını istemedi,ancak sow tutmak istediğini belirterek tuttu diyelim.Sonuçta ne oldu? Aykut hoca onu takımdan mı kesti gönderdi mi? Adam her maç atıyor golünü oruç döneminde performanı düşmüş olabilir ancak hiçbir zaman ne kadroya almamazlık yaptı ne de takımdan göndermek istedi.Sonuçlar ortada ee o zaman daha ne diye bunun davasını yapıyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...