.Sow: "Bu kulübe yakışmayan bir oyun oynadık"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
.Sow: "Bu kulübe yakışmayan bir oyun oynadık"
Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında sahasında Elazığspor ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe’de golcü oyuncu Moussa Sow, takımı için her şeyi yapmak istediğini ifade etti.

Basın mensuplarına berabere kaldıkları maç sonrası açıklamalarda bulunan Sow, “Maça çok kötü başladık ve bu kulübe yakışmayan bir oyun vardı. İkinci yarıda çok daha iyi bir oyun vardı çünkü taraftarımız ve hocamız için oynadık. Savaşıyorum ve her şeyi yapmak istiyorum, daha iyi olacağız. Fenerbahçe için hedef şampiyonluk. Haftaya deplasmandayız ve inşallah kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Maçlarda her zaman ki gibi güzel oynamaya çalıştıklarını ifade eden golcü futbolcu, “Arada sırada kendimizi kaybettiğimiz oluyor. İyi oynamak istiyoruz fakat bu her zaman olmuyor. Bunu üzerinde çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe haftaya Gaziantepspor deplasmanına gidecek.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
2.yarida ki oyunumuzla galibiyeti hak etmistik . Sayisiz gol pozisyonumuz vardi . Ne yazik ki topu kaleye sokamadik.
Volkaninda kendini bir an önce toparlamali . Cok gereksiz 2 gol yedi ... Ne yazik ki Fenerbahce de mac seciyor . Umarim bu hata tekrarlanmaz .
Saglik olsun .

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yılmaz vural farkı diyebilir miyiz ali abi bu mağlubiyete :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Öncelikle maglubiyet yok ortada , beraberlik var .:)
Yilmaz vural in birsey yaptigi yok . Resmen kendimizi yenemedik . Rakibi ciddiye almadilar ilk yari .
2 komik golden sonra maci 2.yari cevirmek kolay degildi . Tek kale oynadik ama 3.gole zaman kalmadi .

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öncelikle maglubiyet yok ortada , beraberlik var .:)
Yilmaz vural in birsey yaptigi yok . Resmen kendimizi yenemedik . Rakibi ciddiye almadilar ilk yari .
2 komik golden sonra maci 2.yari cevirmek kolay degildi . Tek kale oynadik ama 3.gole zaman kalmadi .

a özür dilerim beraberlik. :evet: kaçan net pozisyonlarda vardı sow çok kaçırdı özellikle bi rövaşatası nasıl o kaleye girdiremedi hayret

benighted

benighted

Üye
sow hariç takımın tamamı dökülüyor hepsinin bir an önce toparlanması lazım.öyle söz verip de sonra böyle oynamak taraftar tarafından kabullenilemez özellikle kadıköy de böyle oyun anlayışı kabullenilemez bir durum.bence volkan kaptanlığı haketmiyor hem de bu performansla ilk 11 i hiç haketmiyor.Mert e hakkettiği forma verilmeli.semih ve sow beraber oynayınca çok etkili oluyor artık bunu da görmek istiyoruz.ayrıca geçen sene bizi ayakta tutatn kanat oyunları bu sene hem hücum hem savunmada dökülüyo.

ssercan

Üye
Sow her topa rovasataya kalkmaya basladi. :D
Bu arada maca 0 vermiştim geldi :D Benim icin supriz olmadı.

arslansem

arslansem

Üye
İlk maçta olduğu gibi son anlarda yine galibiyeti kaçırdı Elazığım.Lig acayip bi hal aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt