Şov yapıyorlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Şov yapıyorlar
Şov yapıyorlar

Beşiktaş maceraları 1 yıl süren Carew ile F.Sonkaya, Lyon ve Porto’daki performansıyla göz kamaştırıyor. İki futbolcu da ilk 11’in bankosu

Fransa’da coştu...
Geniş bir revizyonun ardından yeni kadrosuyla 2005-2006 sezonunun hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, Altay karşısındaki görüntüsüyle umut vermezken, elden çıkardığı futbolcular yeni takımlarında şovlarını sürdürüyor. John Carew, attığı goller ve sergilediği performansla Olympique Lyon’da göre girdi. Norveçli’nin yanı sıra, teknik heyetin gelecek planlarında yer vermeyi düşünmediği Fatih Sonkaya da Porto’daki futboluyla kalitesini ispat etti.

Çok ucuza gitti
Kartal, Carew’i 7.6 milyon Euro karşılığında Lyon’a vererek büyük gelir sağlarken, Porto’ya transfer olan Sonkaya’dan ise sadece 500 bin Euro kazanmıştı. Hayli ucuza giden Fatih, şimdiden teknik direktör Co Adriaanse’nin gözbebeği. Aynı dili konuşması ve aynı ekolden gelmesi dolayısıyla Hollandalı hocayla iyi diyalog içinde olan gurbetçi oyuncu, Porto’nun Amsterdam Kupası’nda Boca Juniors’u 2-0 yendiği maçtaki oyunuyla büyük övgü topladı.

Asistini yaptı
90 dakika boyunca savunmanın sağında görev alan genç futbolcu, 72’de Jorginho’nun attığı 2. golün ortasını yaptı. Hırsı ve agresifliğiyle göz dolduran Fatih’i, Portekiz basını da Mavi - Beyazlı ekibin iyileri arasında gösterdi. Co Adriaanse de genç yıldızın performansından memnun olduğunu dile getirdi. Fatih’in, 21 Ağustos’ta başlayacak Portekiz Ligi öncesi Porto’da ilk 11’e girmesine kesin gözüyle bakılıyor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yeniler ise altayla 1-1 berabere kalıyor düşünmek lazım biraz.. :(

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Jul 31 2005, 12:42 PM
[post=120113]Quoted post[/post]​

helal olsun bizimkilere ama
hazırlık maçları ile lig yada avrupa ligi maçlarını bir tutma, 6. haftayı beklemekte fayda var ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tabiki ama yinede insan ister istemez düşünüyor.. ;)

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
carew dünkü maçta yine gol attı, ve lyon a ilk lig maçında galibiyeti getirdi, :'(

Caine

Caine

Üye
cidden maclaara bakıyomda adam lyonda acayip top oynuyor. türkiyedeyken böyle hırs yoktu. tabi fener maçları hariç :lol2: ama giderkende bjkye iyi para kazantırttı be helal olsun

DefectoR

beişktaşlı yöneticileri kutlamak lazım. Bu adamlar bi işletme işletseler batarlar falla...
Sağlam malı verip çürük malı almaktan

mavizeybek

mavizeybek

Üye
patriota;

abi istersen bu sene altııncı hafta da beşiktaş kalesine ben geçeyim başvuruları imzandan mı yapıyoduk :lol2:

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mavizeybek@Aug 1 2005, 07:25 PM
patriota;

abi istersen bu sene altııncı hafta da beşiktaş kalesine ben geçeyim başvuruları imzandan mı yapıyoduk :lol2:
[post=121049]Quoted post[/post]​

abi pm at başvurun mutlaka değerlendirelecektir,bu sene aşırı izdiham var gs liler de başvuruyor , ama bir şart var kpss den 70 ve üzeri puan almak zorundasın ;) bu arada forvet olarak ismini verecez federasyona ;;)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by the_patriot+Aug 1 2005, 07:37 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Aug 1 2005, 07:37 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mavizeybek@Aug 1 2005, 07:25 PM
patriota;

abi pm at başvurun mutlaka değerlendirelecektir,bu sene aşırı izdiham var gs liler de başvuruyor , ama bir şart var kpss den 70 ve üzeri puan almak zorundasın ;) bu arada forvet olarak ismini verecez federasyona ;;)
[post=121056]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

niye yaw pancu kpps den kaç aldıydı ki :bigstar:

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mavizeybek+Aug 1 2005, 07:51 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mavizeybek &#064; Aug 1 2005, 07:51 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by the_patriot@Aug 1 2005, 07:37 PM
<!--QuoteBegin-mavizeybek
@Aug 1 2005, 07:25 PM
patriota;

[post=121056]Quoted post[/post]​

niye yaw pancu kpps den kaç aldıydı ki :bigstar:
[post=121067]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

o nun çalışma izni var dı, eskiden kaleciymiş, bebeklik döneminde

wincih

Üye
Ben Fatih Sonkaya için demiştim Porto boşa adam almaz diye millet gülmüştü sağolun ya :)

DefectoR

Originally posted by wincih@Aug 3 2005, 08:38 AM
Ben Fatih Sonkaya için demiştim Porto boşa adam almaz diye millet gülmüştü sağolun ya :)
[post=122262]Quoted post[/post]​
Olm herkes senin kadar futboldan anlayacak deil ya...

;;)

onlinehack

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Jul 31 2005, 12:42 PM
[post=120113]Quoted post[/post]​

Adamları deniyo wan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...