Sosyal medyada savaş açıyorum!


Enginmurat

Enginmurat

Üye
  Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize buradan sesleniyorum. Enes Batur'un kanalını şikayet edin, çocukların beynini yıkıyor. Çocuklara kötü örnek oluyor, amcasına hakaret ediyor. Bazı videolarında emek bile yok. Ekran karşısında oturup da elalemin videolarını izleyip de para kazanan birisi kendisi. Sizce Enes Batur Türkiye'nin en büyük kanalı olmayı hak ediyor mu? Bana sorarsanız etmiyor bence bunca eğitim kanalı varken. Bu kanal tamamen kapatılması gerekiyor benimle aynı fikirde iseniz bu kanalı şikayet edin hemen kapatılsın. Benim için bu kanalın Salih Reis'in Dünyası kanalından hiçbir farkı yoktur. Uyanın artık gençler siz izliyorsunuz onlar milyonlar kazanıyor. İzlediğinizde ne oluyor ne öğretiyor bu Enes Batur anlamadım gitti. Bana katılıyorsunuz hepinizi bu kanalı şikayet etmeye davet ediyorum. Arkadaşlar YouTube yaş sınırlaması gelse kaç kişi izler Enes Batur'u amcasına yapmadıklarını bırakmamıştı. Hepinize tavsiye ediyorum bu kanalı şikayet edin kapansın.
 
 • Beğen
Tepkiler: Genc007
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Senin Nede Çevrendekilerin Gücü Yeter Şikayet İle Kapatmaya Gereksiz Bir Konu Olmuş.Bak Ben Tek Bir Videosunu İzledim Şaçma Zengin Evladı Dedim Kapattım.Dahada izlemiyorum Senin Yapabileceğin Tek Şey Bu.Kanalda Yasak Şeylerde Paylaşmıyor NEde Olsa
 
 • Beğen
Tepkiler: Genc007 ve Enginmurat
Enginmurat

Enginmurat

Üye
  Konu Sahibi
Ne Senin Nede Çevrendekilerin Gücü Yeter Şikayet İle Kapatmaya Gereksiz Bir Konu Olmuş.Bak Ben Tek Bir Videosunu İzledim Şaçma Zengin Evladı Dedim Kapattım.Dahada izlemiyorum Senin Yapabileceğin Tek Şey Bu.Kanalda Yasak Şeylerde Paylaşmıyor NEde Olsa
Paylaşmıyor olsbilir ama çocuklarımızın beynini sulandiriyor. Yeter artık buna bir dur deme vakti geldide geçti.
 
 • Beğen
Tepkiler: Genc007
Genc007

Genc007

Üye
Mümkün mertebe izletmemek iyi olacaktır ama şöyle de bir gerçek var usta. Sen izletmedin diyelim ben izlettim bizimki gelecek seninkine anlatacak bi şekilde devam edecek önüne nasıl geçilir tam olarak bilemiyorum bu yüzden teknoloji denen lanete yeniliyoruz maalesef.
 
 • Beğen
Tepkiler: Enginmurat
Enginmurat

Enginmurat

Üye
  Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Sizlerin bu mesajı okuyupta paylaşmasını istiyorum. Hepinizin çoluk çocuğu var değil mi? İleride nasıl biri olmasını istiyorsunuz? Başarılı okumuş ahlaklı etrafındakilere ve millete hayırlı olan biri değil mi? Şahsen ben öyle olsun isterim. Bu yüzden sosyal medyaya savaş açıyorum. Eğer sizde çocuğunuz ileride akrabalarına bağıran biri olmasın istiyorsanız, etrafındakilere saygılı olmasını istiyorsanız bana destek olun. Sosyal medyada bazı kanallara savaş açıyorum, bana destek olun. Bu kanallardan bazıları:
Mesut TV, Enes Batur , Semih Uyulgan gibi daha saymakla bitiremediğimiz bu kanallar evlatlarımızı gün geçtikçe helak ediyorlar. Bu saydığım kanallarda cinsel içerik, hakaret, çocuklarımızın beynini sulandırma ve daha saymakla bitiremediğimiz bir çok şey mevcut. Böyle kanallarda yaş sınırlaması olmasını istiyorum. Örnek vermek gerekirse Mesut TV diye bir kanalda sürekli cinsel sorular soran bir reporter mevcut ama yinede burda bir yaş kısıtlaması mevcut değil. Çocuk kanallarıda aynı şekilde örneğin Salih Reis'in dünyası kanalı değişik hareketler sergileyen bir kanal. YouTube kapatmasına rağmen yeniden açmışlar bu kanalı ,daha çok çocuklarımızın zekasını etkileyen kanallar bunlar. Tepkisiz kalmamanızı rica ediyorum. Böyle kanallar çocuklarımızın gelişmesine büyük engel oluyor. İstesekte durduramaz hale geldik artık, lütfen destek olun. Şikayet edin. YouTube'a geri bildirim gönderin. Destek olursanız sevinirim....
 
 • Beğen
Tepkiler: Genc007
Genc007

Genc007

Üye
Boşa kürek çekmek gibi olur usta :)
 
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Benzer konuyu başka yerde de gördüm, forum forum dolaşıyorsun sanırım. Ben malum kişi hariç öbürlerini de bilmiyorum reklam kasıyorsun daha.
 
 • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Genc007

Genc007

Üye
Olay ne :hmmm
 
 • Düşünceli
Tepkiler: MaxipmaN

Benzer Konular

kyoman
Cevap
0
Görüntüleme
645
kyoman


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt