Yardım sorunlarım ?

Sponsorlu Bağlantılar

pro_

pro_

Üye
    Konu Sahibi
sorunlarım ?
Beyler 4 farklı sorunum var yardımcı olursanız sevinirim
1)telefonumu güvenlik koduyla kilitlemek Istediğimde şu dakikadan sonra kilitle diye bir şey çıkıyor karşıma ve oraya en az 1dk girebiliyorum.ama ben istiyorum ki telefonu kilitlediğim anda güvenlik koduyla kilitlensin yani zaman aşımı olmasın.

2)telefonumun 2 hoparlörü olmasına rağmen birinden ses geliyor bu Nokia c7lerde normal mi? Daha yeni farkettim.

3)bir uygulama yüklemeye çalıştığımda sürekli sertifika hatası alıyorum ?

4)telefonum ara sıra kilitleniyor açılıp kapanıyor ve açılınca sistem hatası diyor bunun sebebi nedir ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Cfw'li mi?

pro_

pro_

Üye
    Konu Sahibi
Cfw dediğiniz nedir?
Eğer hack gibi birşeyse telefonda hacklenme veya bir oynama yok

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Sertifika hatası almamak için telefonu hacklemelisin, diğer sorunlarla ilgli bir fikrim yok. Format atmayı denedin mi?

pro_

pro_

Üye
    Konu Sahibi
telefonu hacklemeyi düşünmüyorum açıkçası.Evet soft attım.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Orijinal yazılımı flash atmanızı tavsiye ederim anlatımı forumda mevcut hem telefon rahatlar hem kasmalar bir nebzede olsa azalir,1.sorunuza cevap olarak en az 1dk seçebiliyor olmamızdan dolayı 1dk içinde kod aktif olur erken kilitlensin istiyorsanız açma/kapama tuşundan telefonu kilitle seçeneğini seçin 2.sorunuz hakkinda bir bilgim yok o yüzünden yorum yapmaktan kaçınıyorum 3.sorunuz hakkinda unsigned uygulama yüklüyor olmalısınız ki sertifika hatası verir bunun içinde hack şart (hack işleminin cihaza herhangi bir sorunu yoktur) 4.soruna ise dediğim gibi ofwyi yeniden flash atınız.

asigsasi

asigsasi

Üye
1- telefonun kapatma tuşuna bir kez bas telefonu kilitle seçeneği çıkar

2- telefonun da tek hoparlör var diğeri simetrik bozulmasın diye konulmuş süs

3- sertifika hatası için hack yapman şart

4- soft değil de hard format atarsan sistem hatası almazsın eğer yine alırsan orjinal yazılımı flaslaman gerekir