sorun olur mu

• 26 Temmuz 2014
  • 596 Okunma
  • 17 Cevap

1. Şarj da iken android telefon lan oyun ve internette geçinmek sizce sakıncalı mı?

Yazan: kaplanser
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. batarya ve telefonun ısınırsa zararını görürsün :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Telefon sony xperia
    ---
    Pardon sony xperia z

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. şahsen ben şarj olurken oyunda oynuyorum nettede geziniyorum
    ---
    tabi gezinmesen daha iyi

5. Ben şarjda iken whatsapp clash of twitter falan fırın gibi oluyor elim su gibi terliyor yapacak bir şey yok

Samsung ile gönderdi
    Kontrol bunu beğendi.
  6. Ben şarjdayken internete giriyorum ama oyunu kesinlikle oynama. Oyun oynarken telefon zaten çok ısınıyor bir de şarjdayken iyice ısınır.

Samsung ile gönderdi
  7. Arkasına bir fan takarsan sorun olmaz tabi :D İşin şakası bir yana batarya ömrünü azaltırsın ki zaten Xperia Z lerin batarya gömülü. Ayrıca işlemci ram ekran kartı filan ilerde sıkıntı yaratır. Aşırı ısındırmamaya çalış kardeşim.

8. Valla bazen elimi degdiremez oluyorum o derece yani. Mübarek de menü de gezerken bile ısınıyor :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Bu sorun sadece bende car sanıyordum :D clash of clans çok fena ısıtıyor makinayı :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    sacid589 bunu beğendi.
  10. Ne yapacağız böyle ya şarj à koyup beklemek bana zor geliyor bi önerisi olan varsa söylesin :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Mecbur bekliceksin yoksa batarya ömrü azalıyor yapcak birşey yok

Mobil cihaz ile gönderdi

12. ne zararı varmış söylede bilelim :)

Samsung ile gönderdi
  13. bunu sormaya veya açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum, birazcık düşünülürse zararının ne olduğu anlaşılır :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Kardeşim dedin de laf şimdi :D laptoplara fan koymasınlar o zaman niye koyuyorlar ki ne gereği var değil mi :D
    Ayrıca arkadaşlar bi tavsiyem var. Şimdi whatsapp ve cans of clans oyunu fazla işlemci yemeyen uygulamalar. Onlarla işiniz olunca bence güç moduna alın. Hem hızlı şarj edersiniz hem de işlemcileri kısarsınız fazla ısınmaz

15. Bende yanlışın var. Güç tasarrufu ile oyuna girersen işlemci kendini daha çok zorlar ve daha çok ısınır ;) bizzat denedim güç tasarrufu kapalı iken daha az ısınma oluyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Kardeşim ben güç tasarrufu ile asphalt 8 oyna demiyorum ki. Whatsapp da filan ısınıyor diyor ya onu diyorum

17. Onda zaten sıkıntı yok. Modda olmasa bile aşırı isinacagini sanmam. Demek istediğim oyunlarda mod daha fazla ısınma yapar.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Yani fazla güç isteyenlerde olur benim de demek istediğim küçük çaplı olanlardaydı. Arkadaşınki şarjda whatsapp da çok ısınıyormuş önerim onaydı

Kontrol bunu beğendi.
Yüklüyor...
23/10/2018 - 17:22