Sorumluluk sınavı

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Sorumluluk sınavı

Dil anlatım ve edebiyat düzelecek büyük ihtimal, matematik ve geometri kesin kalacak.

Mat-Geo geçen dönemde zayıftı bu dönemde zayıf olacak. Bu yüzde seneye yada diploma almadan sınava girip geçmem lazım mı?

Fizik 2. dönem zayıf düşebilir ama ilk dönem 70,80 ortalamam +29,20 olursa 2. dönem karnemde 1 mi olur 2-3 mü?

Bide 2 dönem karne ortalamam 66 puan, 1 dönem 70 puan. 3 yada 2 zayıfım olacak fizik belki zayıf olur. Böyle olunca 10 sınıfı sorunsuz geçiyor muyum ?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
notları görünce ben korktum kardeş bunlar ne böyle valla geçermisin geçemezmisin sınıfı muamma :(

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
notları görünce ben korktum kardeş bunlar ne böyle valla geçermisin geçemezmisin sınıfı muamma :(
Sen öyle deyince bende korktum :( Ortalamam 2. dönem +66 olacak yani 55'i geçiyor. Sınıfı geçiyorum. Ama nasıl :hmmm

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Oha e okulu görünce gözlerim doldu lan :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Amacım kısaca; 2 zayıfla sorunsuz şekilde sınıfı geçmek. Yarın fizik yazılım var 30 alırsam ortalamam 33 eder. 70+33=103/2=51,5 70 ilk dönem fizik ortalamam. Böyle olunca fizik zayıf mi düşer?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş ilk dönem ve 2.dönem karne ortalaması 2sinin de 55 olsun sınıfı geçersin fakat bazı baraj dersler var onlardan dolayı sorumlu geçersin

• Beğen
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ilk dönem ve 2.dönem karne ortalaması 2sinin de 55 olsun sınıfı geçersin fakat bazı baraj dersler var onlardan dolayı sorumlu geçersin
Baraj derken dil anlatım mı? Ondan kesin geçerim.
İlk dönem fizik ortalamam 70 bu dönem ise en fazla 40 olacak.
Böyle olunca fiziğim bu dönem karnemde 1 mi olacak 70+40/2=55 yani 3 mü olacak?

badmus

badmus

Üye
Kardeşim sistem şu: baraj dersi geçmek sartıyla ki genellikle dil anlatımdır, yılsonu ortalaman 50'nin üzerindeyse istedigin kadar zayifin olsun ortalama ile geçersin. Yılsonu ortalaması yani birinci donemin ortalamasiyla ikinci donemin ortalamasinin toplaminin ikiye bolumu. Lakin yilsonu ortalaman 50'nin altindaysa 2 durum vardir. Birincisi baraj ders olmamak şartıyla 3 dersten kalma hakkın olur. Bu 3 ders ne olursa olsun farketmez liseyi bitirene kadar vermen gerekir. Sinifi gecersin fakat sorumlu geçti yazar. İkinci durum ise yilsonu ortalaman 50'nin altinda ise ve 3'ten fazla dersten başarisiz olduysan sinif tekrarina kalirsin. Ve 10. Sinifi tekrar okursun. Unutma ki sinif tekrari hakki 1 keredir. 10. Sinifi tekrar edip 11'e geçip 1 kez daha sinifta kalirsan kaydin açık liseye alinirUmarim aciklayici olmustur

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Kardeşim sistem şu: baraj dersi geçmek sartıyla ki genellikle dil anlatımdır, yılsonu ortalaman 50'nin üzerindeyse istedigin kadar zayifin olsun ortalama ile geçersin. Yılsonu ortalaması yani birinci donemin ortalamasiyla ikinci donemin ortalamasinin toplaminin ikiye bolumu. Lakin yilsonu ortalaman 50'nin altindaysa 2 durum vardir. Birincisi baraj ders olmamak şartıyla 3 dersten kalma hakkın olur. Bu 3 ders ne olursa olsun farketmez liseyi bitirene kadar vermen gerekir. Sinifi gecersin fakat sorumlu geçti yazar. İkinci durum ise yilsonu ortalaman 50'nin altinda ise ve 3'ten fazla dersten başarisiz olduysan sinif tekrarina kalirsin. Ve 10. Sinifi tekrar okursun. Unutma ki sinif tekrari hakki 1 keredir. 10. Sinifi tekrar edip 11'e geçip 1 kez daha sinifta kalirsan kaydin açık liseye alinirUmarim aciklayici olmustur
aynen öyle fizikten git çalış biraz 75 80 almaya bak niye 30 alacaksın okulda çalış yap bişeyler son yazılılar zaten aha okul kapanacak güzel kardeşim 10 gün sonra

Üst Alt