Sorularım var yüklü miktarda (Lumia1520)

Sponsorlu Bağlantılar

Aysti

Üye
    Konu Sahibi
Sorularım var yüklü miktarda (Lumia1520)
Selam

Arkadaşlar L1520 kullanıcısıyım ve telefon hakkında bir kaç soru sormak istiyorum.

1 - Bu telefonun ses kaydedici özelliği yok mu? Varsa oraya nasıl ulaşırım? Yoksa bildiğiniz en iyi uygulama hangisi bu konuda?

2 - Facebook ekran görüntüsü çok kötü görünüyor. Başka Facebook uygulaması var mı önerebileceğiniz?

3 - Beni en çok rahatsız eden durumlardan bir tanesi de ben müzik namına bir şey açtıp kapattığımda onu ses ayarları bölümünde her seferinde görmem. Yani sesi açacağım veya kapatacağımda göstergenin altında o müzik duraklatılmış vaziyette duruyor. Yani oradan play yapabiliyorum. Ben de istiyorum ki ben onu kapattığımda tam kapansın sağda solda bana müziği hatırlatmasın.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
1-http://
ben ücretsizken indirmiştim şuanda 5 tl olmuş ücretsiz uygulamarı denemedim çok iyi bu
2-Facebook gayet iyi bundan iyisi yok mağazada ya da tarayıcıdan kullanacaksınız o zaman

3-müziği tamamen kapatmak için bu programın içindeki stop music kısa yolunu kullanıyorum

IVI-Elia

Üye
ses kaydedici olarak gayet basit ve iyidir ve de bedava

Ben Facebook kulanmıyorum o konuda yardımcı olamam maalesef

Müzik kapatma içinse sadece bu görevi yapan uygulamalar bile var stop music yazarak aratabilrisin ama bu uygulamalar bene sorun çıkarıyodu eskiden bazen müzik sesi fşlan gelmiyodu (lumia 920) şimdi nasıl bilmiyorum uzun suredir kullanmıyorum pek ihtiyaç hissetmiyorum kapatmaya.Ama Insider gibi uygulamaların içinde küçük araç olarak da bulabilirsiniz.

skynet

Üye

Tavsiye ederim :sprMüziği kapatmak içinde bu uygulamayı kullan:

Üst Alt